Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutDuracoat je povrchová úprava korálků japonské společnosti MIYUKI, která korálkům dodává vysokou odolnost. Rokajlové korálky Delica s ducaroat povrchem jsou stálobarevné a jejich barva se nemění ani vlivem UV záření (slunečního svitu). Díky této technologii již nikdy vaše šperky neztratí svůj barevný půvab.
| Provedení | bílé, černé, červené, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50464 |
| Provedení | krémové, oranžové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50465 |
| Provedení | bílé, modré, šedé, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50467 |
| Provedení | zelené, fialové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50468 |
| Provedení | krémové, oranžové, v barvě zlata, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50471 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, oranžové, modré, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50472 |
| Provedení | Opaque Chalk White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-200 |
| Číslo zboží | 41233 |
| Provedení | Crystal Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-050 |
| Číslo zboží | 41237 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-051 |
| Číslo zboží | 41238 |
| Provedení | Mix Bridal White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9039 |
| Číslo zboží | 41240 |
| Provedení | Lined Crystal Light Pink |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-244 |
| Číslo zboží | 41243 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Matte Hot Pink |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1840F |
| Číslo zboží | 41250 |
| Provedení | Galvanized Magenta |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-422 |
| Číslo zboží | 41252 |
| Provedení | Galvanized Matte Magenta |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1173 |
| Číslo zboží | 41253 |
| Provedení | Matte Metallic Heather Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1066 |
| Číslo zboží | 41254 |
| Provedení | Galvanized Purple |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-430 |
| Číslo zboží | 41255 |
| Provedení | Matte Metallic Blue |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1052 |
| Číslo zboží | 41260 |
| Provedení | Sparkle Emerald Lined Aqua AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1764 |
| Číslo zboží | 41261 |
| Provedení | Matte Metallic Green Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-324 |
| Číslo zboží | 41264 |
| Provedení | Palladium Silver Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-546 |
| Číslo zboží | 41265 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)