Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutRudraksha je přírodní dřevnaté semínko stromu pocházejícího z východní Asie, které má velký význam v hinduismu a buddhismu. Říká se mu také „Boží slzy“, jelikož se váže na legendu boha Shivy, který plakal ze soucitu k lidstvu. Ze semínek se vyrábí korálky na populární dřevěné Mala náramky a náhrdelníky. Cena Rudrakshy se mění v závislosti na postranním vrstvení semínka, které tvoří linie, kterému se říká „mukhi“.
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49200 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49202 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49204 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 12 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49205 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49206 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49208 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo zboží | 49201 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49203 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo zboží | 49207 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49210 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo zboží | 49211 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49212 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49213 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)