Minerály a polodrahokamy

Minerály a polodrahokamy

Základy a nejčastější dotazy

Objevte jedinečný svět minerálů a tvoření z nich! Drahé kameny a minerály jsou známé svými magickými účinky v jejichž moc věřily již starodávné civilizace. Tyto skazky o podpůrných energiích a léčivé síle minerálů se předávaly z generace na generaci a uchovaly se dodnes. Minerály, nebo také léčivé kameny, se tak staly nedílnou součástí našich životů a ovlivňují je v různých oblastech. My jsme minerálům také propadli, proto jsme pro vás připravili přehledné kategorie, kde najdete ještě více informací a ještě více minerálů, než kdy dřív! Prozkoumejte například atlas minerálů, kde najdete abecedně seřazené minerály a spoustu informací o nich, kategorii minerálů podle znamení horoskopu, minerálů podle čaker nebo minerálů podle jejich legendárních účinků.

Po vybrání těch pravých minerálů, ať už hledáte korálky, zlomky nebo dekorativní krystaly, se můžete pustit do tvoření originálních šperků, doplňků i dekorací z minerálů. Hledáte inspiraci? Podívejte se na náš náš blog pod štítek “Minerály” nebo do sekce Návodů a inspirace, kde najdete více než 700 návodů na šperky a dekorace z minerálů pro začátečníky i pokročilé.

 Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Vlasta
Čtvrtek, 23. Květen 2024

100%

Spolehlivé

Ivana
Pátek, 17. Květen 2024

100%

V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Dělám náramky se stříbrnými korálky a přívěsky a tady mají jak široký výběr, tak i skvělé ceny.

+ velký výběr

+dobré ceny

+rychlé doručení

Ivan
Čtvrtek, 9. Květen 2024

100%

Rýchlosť, výborná komunikácia