Minerály podle vašeho znamení – Beran

Středa, 1. červenec 2020

Připravte se pořádně na rok 2020. Třeba už jen tím, že zjistíte, které minerály mohou rozvinout vaše nejlepší povahové rysy, abyste mohli letos skutečně zazářit.

Minerály podle vašeho znamení – Beran

Určitě jste letos již od svých známých slyšeli, že “něco na tomto roku je”. Možná jste to už i sami pocítili. My sami se neustále někam vyvíjíme díky zkušenostem, které nabíráme. I hvězdy a planety se pohybují, a každý rok tak v sobě nese energii určitého čísla. Tento rok se váže k číslu 4, kterému se říká “číslo stavitele”. Staré vzory nás budou opouštět a my si začneme vlastní pílí budovat nové zvyky a nové já. Podívejte se na to, které minerály vás mohou na této cestě podpořit.

Základní rysy Beranů

Beran je ohnivé znamení, které se váže s prvním astrologickým domem. První dům je soustředěn na sebe sama, a možná proto se Beran může občas jevit jako sobec. Ne vždy je to pravda. Beran je láskyplný a díky ohnivému elementu, který v něm plápolá, je velmi vášnivý. Pokud něco chce, znamená to, že to pro něj má skutečnou hodnotu a nejen, že si za tím půjde hlava nehlava, ale bude to i opatrovat jako oko v hlavě.

Jelikož se jedná o první sluneční znamení, je Beran spojovaný s energií jedničky. To vypovídá samo o sobě. Pokud něco dělá, chce to dělat pořádně a chce být první a jedinečný. To je jeho skutečná hnací síla. Beran je velmi motivovaný a energický, což z něj činí přirozeného vůdce. Není se čemu divit. Jeho vládcem je maskulinní bůh války Mars.

Mezi jeho pozitivní stránky rozhodně patří jeho optimismus. Beran vidí možnosti tam, kde je ostatní nevidí. Dokáže se také rychle rozhodovat, což může vést k impulznímu chování. Negativními aspekty jeho charakteru jsou potom netrpělivost a nediplomatičnost. Beran rád podává informace rychle a stručně, i když to občas bolí. Na druhou stranu očekává stejnou syrovost i od ostatních.

Do nového roku s novým “Já”

Abyste tento rok maximálně rozvinuli svůj potenciál, podívali jsme se zblízka na vlastnosti drahých kamenů a minerálů, a připravili pro vás zvýhodněný dárkový balíček ušitý přímo na míru vašemu slunečnímu znamení. Dárkovým balíčkem uděláte radost nejen sobě, ale i vašim nejbližším. Obsahuje pět kusů tromlovaných minerálů, přívěsek TierraCast se symbolem vašeho znamení ve starostříbrném provedení a to vše je krásně zabaleno v organzovém sáčku s přiloženou kartičkou, která vám vysvětlí pozitivní vlastnosti vybraných kamenů.

DSC04669

Jelikož je Beran jediné znamení, kterému vládne Mars, má v sobě nadbytek maskulinní síly. Znamená to, že pokud si něco umane, jde si za tím za každou cenu, dokud to nedostane. Taková vlastnost se častokrát hodí a Beran by mohl rozdávat energii tam, kde druzí o věcech jen mluví. Občas by se ale také měl nadechnout a o věcech nejprve popřemýšlet z jiné perspektivy. K tomu je ideální Hematit, který vám pomůže zachovat chladnou hlavu. Sílu Marsu se však nesnažte vědomě potlačovat, protože to není možné. Místo toho je potřeba naučit se ji správně balancovat a vědět, do jakých životních sfér ji nasměrovat. K tomu vám pomůžou Karneol a Červený jaspis. Tyto minerály jsou oddány právě této planetě a nejen, že jsou schopny vás chránit před vlastní negativní energií, ale jsou také prý ideální k soustředěnosti. Beran mívá silnou kořenovou čakru. Zajímá ho materiální svět a vlastní sexualita. K harmonizaci této čakry bude ideální Ametyst. Avanturín vám prý zase pomůže navodit pocity hlubokého klidu a ztlumit vnitřní žár, aby nedošlo k vyhoření.

Pokud v sobě chcete podpořit sílu válečnice, podívejte se na náušnice bohyně Atény, která je ženským protějškem boha Marse.

Můžete si také navléknout jednoduchý náramek s korálky z Ametystu vytvořený speciálně pro Berana.

DSC01617

Zaostřeno na rok 2020

V tomto roce hvězdy Beranovi opravdu přály. Všechno to úsilí, které Berani dokáže vložit do svých projektů, by mělo tento rok vykrystalizovat v úspěch. Jupiter se tento rok postará o to, aby se Beran nenudil. Zatímco jiné znamení budou prožívat tento rok v duchu introspekce, Beran bude všem na očích. Beran je rád středem pozornosti a tento rok mu to opravdu dopřeje. Pokud jste umělci nebo po léta pracujete na důležité kreativní nebo biznisové idee, tento rok vám pomůže k tomu, aby vám lidé naslouchali. Beran bývá často populární, už jen protože je tak autentický a dokáže říct zplna hrdla věci, kterých se ostatní bojí. Letošní rok se stanete ještě více upřímní nejen k ostatním, ale také k sobě. Najdete v sobě nové skryté kvality a zjistíte o sobě, že některé věci už vám nejsou k prospěchu. Nechte je jít, a stejně tak i lidi. Do života vám přijde spoustu nových přátel, kteří budou na stejné vlně jako vy.

Tento rok je v duchu vnitřní spirituality, kterou v sobě najde i Beran. Budete se stranit starým sociálním vzorům. Někteří z vás dokonce mohou začít veřejně vystupovat proti idejím, se kterými nesouhlasí.

Pro kariérní růst Berana bude tento rok skutečně zlomový, stačí se jen soustředit na správné věci a půjde to samo.

I my vám přejeme spoustu úspěchů a nezapomeňte na to, že nejvyšším vládcem vašeho života jste vy, a proto si odneste jen informace, které s vámi rezonují.

DSC04632

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

 

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

Základní techniky smaltování šperků

Základní techniky smaltování šperků

Seznamte se se základními technikami používanými pro smaltování šperků a pusťte se do tvoření!

Seznamte se s technikou smaltování

Seznamte se s technikou smaltování

Je to starodávná technika, se kterou pracovali v dávných dobách už i Egypťané. Barevná vrstva skla rozzářila povrch kovu, ať už šlo o zlato, stříbro, nebo měď.

5 tipů na tvoření v modré barvě!

5 tipů na tvoření v modré barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v modré barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší srpnové tvořivé výzvy!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Renata
Čtvrtek, 11. Srpen 2022

100%

Doporučuji!

+ skvělý výběr

+rychlé doručení

Eva
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Mám jen dobré skušenosti, vždy vše v pořádku

Marie
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Trošku delší doručení z pobočky v Praze na pobočku Brno, ale věděla jsem o tom před objednávkou, takže jsem s tím počítala :)