Minerály podle vašeho znamení – Býk

Středa, 1. červenec 2020

Hledáte minerály, které jsou nejen krásné, ale podpoří i vaše pozitivní vlastnosti? Jste tu správně. S námi najdete nejen krásné kombinace, ale také vysvětlení, proč jsou přesně pro vás ty pravé.

Minerály podle vašeho znamení – Býk

Numerologická hodnota letošního roku je 4. Čtyřka, jak už trošku logicky napovídá, je číslo stability. Říká se jí také “číslo velkého stavitele”. Možná si právě říkáte, že tak letošní rok opravdu nevypadá, nicméně čtyřka je spojená se všemi druhy systémů a s našimi zvyky. Aktivně se zaměřuje právě na ně a ty nefunkční mění nebo buduje zcela nové. Tento rok bude v mnoha věcech zlomový. Pojďte se podívat, jaké minerály jsou nejvíc spjaty s vaší hvězdnou konstelací, abyste se na něj mohli pořádně připravit.

Základní rysy Býků

Býci v sobě nesou pomalejší zemitou energii a jelikož jim vládne bohyně lásky Venuše, rádi si dopřejí luxus a komfort. Fyzicky se většinou jedná o velmi přitažlivé lidi, kteří mají magnetickou energii a rádi flirtují. Říká se, že Býci jsou nejen velmi loajální přátelé, kteří ochraňují ty, na kterých jim záleží, ale také ti nejdůvěrnější zaměstnanci.

Krom toho jsou opravdu tvrdohlaví, což se podepisuje i na tom, že Býkům můžete svěřit jakýkoliv úkol a můžete si být jisti, že ho neopustí, dokud nebude dokončený. Rádi se vyžívají nejen v komfortu, ale také v materiálních věcech, což je dané všem zemitým znamením. Z Býků by si měli všichni brát příklad, když přijde na řadu opravdový relax. Umí to jako žádné jiné znamení. Nepotřebují k tomu knihu ani televizi. Vypnout dokáží téměř na lusknutí prstů.

Býci jsou spíše konzervativní a mají v sobě eleganci z dob minulých. Pokud je ale někdo rozčílí, je opravdu zle. Jako partneři jsou věrní a rádi se líbí, a to samé vyžadují od svého partnera. Krása je pro ně důležitá a rádi zdobí i svůj domov, na který jsou opravdu hodně fixovaní.

Do roku 2020 v plné síle

Vstupte do tohoto roku v plné zbroji. Letos jsme pro vás připravili nejen výtah kamenů, které vás podpoří, ale všechno jsme pro vás zjednodušili ve výhodném balíčku, který vám přesně tyto minerály nabízí. Dárkový balíček ušitý přímo na míru vašemu horoskopu obsahuje pět kusů tromlovaných minerálů, přívěsek TierraCast se symbolem vašeho hvězdného znamení ve starostříbrném provedení, a to není všechno. Celé balení je krásně zabaleno v organzovém sáčku s kartičkou, která obsahuje vysvětlivky k jednotlivým minerálům, proč jsou právě pro vás ty pravé. Můžete tedy udělat radost nejen sobě, ale i svým nejbližším.

DSC04616

Býci v sobě ukrývají vášnivou sílu Venuše. Venuše je odjakživa spojena s láskou, a proto Býkům prospívá nejvíce růžová a zelená barva, která se pojí se srdeční čakrou. Růženín a Avanturín tuto čakru dokáží harmonizovat a mohou tak pomoci nejen novým přátelstvím, ale také pozitivní energii v jejich aktuálních vztazích. Kromě toho, ačkoliv jsou Býci velmi atraktivní, dokážou je udělat ještě přitažlivější.

Býci jsou poměrně citliví a netouží po konfliktu, často si tak na sebe mohou přenést pocity viny po hádce, ačkoliv za nic nemohou. Černý pruhovaný achát dokáže tyto pocity viny vybalancovat a Býky uklidnit. Fluorit je ideální kámen, který prý pomáhá zvýšit sebedůvěru a prohloubit analytické schopnosti a soustředěnost, které Býkům občas chybí. Ne protože je nemají, ale protože se občas nevědomě zasní. Citrín je ohnivý kámen, který Býkům dodá energii a pocit bezpečí. Kromě toho dodává pocit vnitřního tepla, které Býci mají rádi a také projasňuje mysl.

Pokud se vám tato kombinace minerálů líbí, můžete si z nich vytvořit i ochranný náramek na ruku. Všechny zmiňované minerály najdete i v kategorii Korálky z minerálů. Stačí si k nim přikoupit elastomer a doplnit náramek o krásný přívěsek TierraCast, který nabízíme v dárkovém balení.

DSC01902

Připravte se na tento rok

Tento rok bude pro Býky v duchu skutečného sebepoznání. Spousta Býků bude mít tendence jít zpět do školy nebo se začít učit novému řemeslu. Přichází spousta nových přátel, které najdou buď ve škole a nebo na cestách. Většinou půjde o přátelé, kteří budou pocházet z jiné kultury.

Býci se tento rok budou převážně zaměřovat na seberealizaci. Budou zkoumat svou podstatu a smysl svého života. Nově budou chtít dělat jen věci, které je skutečně naplňují. Zaměření přichází i na jejich fyzický vzhled. Jako by konečně našli sami sebe. Staré vzory a staré přátele, kteří již nerezonují s tímto novým “Já”, dost pravděpodobně opustí. Je potřeba chvíli zkoumat podstatu věcí a lidí, aby nedělali ukvapené závěry a neuzavírali přátelství, která mají potenciál. Budou v sobě cítit velkou chuť na životní změnu, a proto je dobré uchovat si trpělivost, která je Býkovi přirozená, a věci opravdu promýšlet.

Tento rok je pro Býky zlomový díky tomu, že v sobě najdou ukryté talenty a své nové zájmy se budou snažit zdokonalit. Ke konci roku budou přesně vědět, v čem vynikají a můžou se rozhodnout, zda tou cestou chtějí jít dál. Probudí se v nich kreativita a budou mít chuť tvořit rukama.

Jejich chování, stejně jako vzhled, se mohou razantně změnit. Změní se i jejich postoj k tomu učit ostatní. Stejně jako sami budou zaměření na získávání nových znalostí, budou se chtít podělit o ty své.

Rok 2020 bude přát i jejich milostnému životu a vnitřní pohodě. Jako by se svou vlastní podstatou našli opravdové štěstí.

Pamatujte však na to, že skutečným vládcem vašeho života jste především vy. Můžete si tak vzít pouze informace, se kterými vnitřně souhlasíte.

A my vám jako vždy přejeme do letošního roku jen to nejlepší.

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

Základní techniky smaltování šperků

Základní techniky smaltování šperků

Seznamte se se základními technikami používanými pro smaltování šperků a pusťte se do tvoření!

Seznamte se s technikou smaltování

Seznamte se s technikou smaltování

Je to starodávná technika, se kterou pracovali v dávných dobách už i Egypťané. Barevná vrstva skla rozzářila povrch kovu, ať už šlo o zlato, stříbro, nebo měď.

5 tipů na tvoření v modré barvě!

5 tipů na tvoření v modré barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v modré barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší srpnové tvořivé výzvy!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Renata
Čtvrtek, 11. Srpen 2022

100%

Doporučuji!

+ skvělý výběr

+rychlé doručení

Eva
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Mám jen dobré skušenosti, vždy vše v pořádku

Marie
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Trošku delší doručení z pobočky v Praze na pobočku Brno, ale věděla jsem o tom před objednávkou, takže jsem s tím počítala :)