Minerály podle vašeho znamení – Rak

Středa, 1. červenec 2020

Minerály jsou na světě stále více oblíbené nejen díky svému estetickému vzhledu, ale především díky tomu, že nám mohou pomoci potlačit některé vlastnosti a jiné podpořit. Pojďme se podívat na ty pro vás.

Minerály podle vašeho znamení – Rak

Rok 2020 je naprosto zlomový. Napovídá tomu světové dění, ale také numerologická hodnota tohoto roku, kterou je čtyřka. Čtyřka se váže s několika základními atributy. Je to číslo, které, jak napovídá, pobízí ke stabilitě. Říká se jí dokonce “číslo velkého stavitele”. Symbolismus tohoto čísla je však mnohem hlubší než se zdá. V tarotu je čtyřka číslem odpočinku, v horoskopu se čtvrtý dům váže k našemu domovu a času strávenému s rodinou. Z pozice astrologie je čtyřka spojená se sílou Měsíce a náleží právě Rakovi. Možná si říkáte, že je tento rok úplně naruby, ale ještě není všem dnům konec. Pojďme se podívat na to, jak z něj vytěžit co nejvíc.

Základní rysy Raků

Říká se, že kdo se chce naučit milovat, musí se zeptat Raka. Raci jsou velmi zajímavé znamení, protože se v nich člověk často nevyzná. Na první pohled můžou působit chladně, protože stejně jako raci, které známe z dovolených, mají tvrdou skořápku. Není snadné s nimi navázat první kontakt a mohou působit všelijak. Pokud si vás však pustí k tělu, jsou to velmi loajální přátelé.

Čtvrtý astrologický dům se váže ke skutečnému domovu a k rodině, a proto jsou tyto dvě věci přesně to, co Raci vyhledávají ze všeho nejvíce. Pokud mají kolem sebe své nejbližší, jsou opravdu šťastní. Říká se, že jsou to velmi milující rodiče, kteří mají silný ochranitelský instinkt. Občas až moc silný a musí si dávat pozor na to, aby své dítě zbytečně neizolovali. Mají taky vysoké nároky na své děti.

V romantické lásce jsou však naprosto ojedinělí. Dostat se jim pod kůži není snadné, ale jakmile tam někoho pustí, milují bez zábran a jsou schopni obětovat své štěstí nad rámec svého partnera. To pro ně občas bývá nebezpečné. O svého partnera pečují jako oko v hlavě a jsou velmi štědří. Říká se, že pokud se Raci zamilují, jsou oddaní do konce života.

Vzhledem k tomu, že jim jako jediným vládne Měsíc, ovlivňuje jejich charakter i náladovostí, kterou často sami nedokáží pochopit. Jsou velmi citliví, což může vyústit ve vztahovačnost a pokud jim někdo ublíží, neumí odpouštět a drží si to v sobě velmi dlouho. Oceňují však pravdu, jelikož sami jsou velmi pravdomluvní, a proto je dobré s nimi vždy jednat fér.

Nejen do roku 2020 v plné síle

Pozitivní síla minerálů je známá lidem už po staletí. Hojně se užívají i dnes v esoterice, a věří se na to, že skutečně dokáží podpořit naše silné stránky a ty slabé vybalancovat. Pokud i vy věříte na jejich spirituální sílu, připravili jsme pro vás speciální dárkový balíček přímo na míru. Dárkový balíček obsahuje pět kusů tromlovaných minerálů, které podpoří právě vaše znamení a přívěsek TierraCast se symbolem vašeho horoskopu. Ty sou součástí organzového dárkového sáčku s přiloženou kartičkou, na které najdete legendu se všemi vlastnostmi k jednotlivým polodrahokamům. Radost tedy můžete udělat jak sobě, tak svým blízkým.

DSC04622

Mocný Měsíc, který vládne Rakům, vládne také našim pocitům. Díky tomu jsou Raci tím nejcitlivějším znamením, které prožívají vnitřní pocity na úplně jiné úrovni, než ostatní znamení. Avanturín je prý ideální kámen, který vám pomůže vybalancovat pocity frustrace, které doprovází přecitlivělost. Otevírá srdeční čakru, učí sebelásce a podporuje duševní zdraví a klidný spánek. Na harmonizaci srdeční čakry blahodárně působí také Růženín, který nás mimo jiné učí odpouštět.

Rak, který je spojen s elementem vody a Měsícem, bohužel trpí výkyvy nálad, které často nemůže nijak ovlivňovat. S tím vám pomůže Bílý howlit, který údajně nejen že tlumí pocity podrážděnosti, ale navozuje stav hlubokého klidu a uvolnění. Kromě toho pomáhá vidět věci takové jaké jsou a snadněji je přijmout. Ačkoliv jsou Raci tím nejvíc milujícím znamením, mohou se taky velmi snadno rozzlobit. Může za to výše zmiňovaná přecitlivělost. Karneol je prý skvělý minerál k potlačení hněvu a zlosti a pomůže nastolit rovnováhu vašich myšlenek. Kromě toho také dodává chuť do života.

Citrín je polodrahokam, který symbolizuje teplo domova, které Raci mají rádi a také dodává sebedůvěru a  údajně pomáhá překonat pocity strachu a nespokojenosti.

Pokud byste si rádi vytvořili jednoduchý náramek s motivem vašeho horoskopu, můžete si tyto minerály najít v sekci korálků z minerálů, které dokonce nabízíme i v broušené verzi, navléknout si je na elastomer a dozdobit přiloženým TierraCast přívěskem z dárkového balíčku. Náramek bude hotový za pět minut a zvládne ho opravdu každý.

DSC01566

Jak vypadá váš rok podle hvězd

Minulý rok byl pro Raky poměrně složitý, co se týče jejich osobního života. Tento rok jsou však mnohem silnější a mají mnohem vyšší nároky na úroveň lidí kolem sebe a hlavně na jejich životní partnery. Je to jako by najednou věděli přesně, co chtějí a co si zaslouží. Letošní rok se pro ně také nese v duchu introspekce. Budou uvažovat o dosavadních životních zkušenostech a co mohli udělat jinak, zvýší se jim sebedůvěra a začnou se více respektovat a více si věřit. Zaměří se na to, aby dosáhli jen toho nejlepšího, a to zejména na poli jejich milostného života. Jejich milostný život bude letos jen vzkvétat a najdou svou spřízněnou duši. Dost možná to bude na pracovišti, ve škole nebo svůj protějšek potkají během nějaké obsluhy, či v cizí zemi. Jupiter jim letos velmi přeje a vyplní jim jejich sny, co se týče finanční jistoty a milostného života. Zdá se jako by Raky letos přitahovala ženská komunita, která jim pomůže.

Letos budou Raci na ostatní působit jako životní rádci. Ostatní k nim budou vzhlížet a budou k nim chodit pro rady. Raci budou mít dar ostatní léčit svým hlasem a svými slovy. Pokud se chtějí dát do budování sociálních sítí, letošní rok je pro to ten pravý. Ačkoliv je rok 2020 štědrý z pozice finanční jistoty, své investice si musí dobře zvážit.

Letos nad sebou budou tolik přemýšlet a aktivně měnit jejich negativní stránky, že ke konci roku budou mít pocit, že jsou někým jiným a budou na sebe moct být pyšní.

Ať už věříte, že planety a hvězdy ovlivňují vaše životy nebo ne, věřte na to, že hlavním vládcem vašeho života jste vy, a proto přijměte jen ty informace, které uznáte za vhodné.

Přejeme vám do letošního roku jen to nejlepší a spoustu krásných výtvorů!

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

 

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

Základní techniky smaltování šperků

Základní techniky smaltování šperků

Seznamte se se základními technikami používanými pro smaltování šperků a pusťte se do tvoření!

Seznamte se s technikou smaltování

Seznamte se s technikou smaltování

Je to starodávná technika, se kterou pracovali v dávných dobách už i Egypťané. Barevná vrstva skla rozzářila povrch kovu, ať už šlo o zlato, stříbro, nebo měď.

5 tipů na tvoření v modré barvě!

5 tipů na tvoření v modré barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v modré barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší srpnové tvořivé výzvy!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Renata
Čtvrtek, 11. Srpen 2022

100%

Doporučuji!

+ skvělý výběr

+rychlé doručení

Eva
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Mám jen dobré skušenosti, vždy vše v pořádku

Marie
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Trošku delší doručení z pobočky v Praze na pobočku Brno, ale věděla jsem o tom před objednávkou, takže jsem s tím počítala :)