Minerály podle vašeho znamení – Ryby

Středa, 1. červenec 2020

Je tu nový rok a s ním i nová energie, nové nápady a nové možnosti. Buďte připraveni na rok 2020 s pomocí pozitivních účinků oblíbených minerálů!

Minerály podle vašeho znamení – Ryby

Rok 2020 v sobě nese numerologické číslo 4. Čtyřka je číslem stability a vytváření silných základů, na kterých můžeme později stavět další své sny. Abychom mohli nejprve postavit tyto nové základy své silnější osobnosti, život nám přináší některé zkoušky, které nás nutí uvažovat o věcech a o sobě jinak a tím se posouvat dál. Možná to pro vás právě zní děsivě, ale není se čeho bát. Kolikrát jsme všichni byli v situaci, kdy jsme si mysleli, že je zlomová, abychom z ní vyvázli v pořádku a mnohem silnější? Kromě toho stále platí, že příroda se nám snaží neustále pomáhat, a i toto je ten případ. Minerálové kameny, kterým vládnou stejní vládci jako vašim planetám, vás na cestě za lepším Já mohou provázet.

Základní rysy Ryb

Ryby náleží elementu vody, a proto jsou nejen velmi intuitivní, ale také nejvíc empatické. Voda je symbolem emocí, takže je sice může občas dostihnout menší splín, ale svoje emoce dokáží zpracovat poměrně rychle a díky Jupiteru, který je jejich vládcem, jsou hned zase kopa dobré nálady.

Jejich spoluvládcem je také mocný Neptun, tudíž Ryby nejenže milují vodu, ale milují také hudbu, která je často jejich dorozumívacím prostředkem. Celkově jsou Ryby velmi kreativní lidé, kteří přemýšlejí za hranicemi možností.

Ryby sídlí ve 12. astrologickém domě a tím pádem mají úzké pouto se spirituálnem a mystickými vědami. Tento dům symbolizuje samotu, takže dost pravděpodobně celoživotně vyhledávají koutek samy pro sebe, a to jak doma, tak na pracovišti. Lidé v Rybách neradi pracují ve společnosti mnoha lidí, jelikož jsou velmi senzitivní a okolní energie je mohou od práce rozrušovat.

Pokud se chceme naučit užívat si života, měli bychom se jít zeptat člověka narozeného ve znamení Ryb. Jsou to skuteční požitkáři a mají tendence utíkat od problémů a každodenního života. Jsou snílci, kteří raději budou trávit čas ve svých myšlenkách a bujarých snech.

Jako partner jsou Ryby romantické, loajální a rádi se starají o své bližní. Jsou také tím nejvíc tolerantním znamením. Nejsou však nejvíc akční, jelikož velmi rádi tráví čas spánkem, který je pro ně tím největším požitkem. Jsou ten typ partnera, který si rád sedne k televizi s dobrým jídlem a do deseti minut u filmu usne. Za to vás ale budou Ryby vždycky podporovat, a to především pokud uvidí, že vás nepodrží nikdo jiný. Mají totiž slabost pro podceňované.

Síla všech planet ve vašich rukou

Abyste do nového roku vykročili v plné síle, připravili jsme pro vás zvýhodněný dárkový balíček ušitý přímo na míru vašemu hvězdnému znamení. Obsahuje pět kamenů z minerálů s přiloženou kartičkou, která vám vysvětlí, k čemu se tyto minerály hodí, a přívěsek TierraCast symbolizující vaše znamení ve starostříbrné barvě. To vše zabalené v dárkovém organzovém sáčku.

Ryby pod vládou Jupitera jsou velmi intuitivní a empatičtí lidé. Jako vodní znamení jsou pod náporem vlastních pocitů, které jim pomůže harmonizovat Modrý krajkový achát a Fluorit. Křišťál se postará o soustředěnou mysl a duševní sílu. Ametyst a Angelit jsou kameny, které otevírají nejvyšší čakru ke komunikaci s vyšším Já a zároveň mají prý ochranné a léčivé účinky.

Ryby jsou pod neustálým náporem vlastních pocitů, protože jsou ovládány vodou a díky tomu skrze ně proudí neustále nové emoce. Už jen to samo o sobě je vyčerpávající, ale Ryby mají ještě k tomu dánu do vínku silnou empatii, takže na sebe přebírají i energii ostatních. Modrý krajkový achát neboli chalcedon je ideálním čisticím kamenem, který zároveň dodává energii a tlumí tyto vlny. Fluorit je ideálním pomocníkem pro Ryby, které chtějí získat ještě hlubší intuitivní pocity a naslouchat svému vyššímu Já, jelikož aktivuje vyšší čakry – třetí oko a korunní čakru.

Stejně tak i Ametyst se pojí s nejvyšší čakrou, již dokáže harmonizovat a probudit v nás duchovní klid. Kromě toho je Ametyst kamenem samotného Jupitera, a tak je prý skutečně ideálním ochranitelským minerálem pro všechny Ryby.

Ať už si to Ryby uvědomují, nebo ne, jsou znamením, které je přirozeně napojené na spirituální sféru. Angelit je pro ně údajně tou správnou volbou, protože dokáže vybalancovat fyzické tělo s duchovním tak, aby bylo pevně zakotvené a nepoletovalo neustále v jiné dimenzi.

Křišťál je skvělým kamenem, který nejen že funguje jako zesilovač ostatních minerálů, ale také má skvělé účinky na soustředění. Rybám dodá skutečně křišťálovou mysl.

Líbí se vám jeden nebo více ze zmiňovaných tromlovaných kamenů? Nabízíme je i ve variantě kulatých korálků, které vám mohou zdobit zápěstí. Nechte se inspirovat v naší návodové sekci, třeba k výrobě tohoto stylového náramku pro ryby.

DSC01623

Připravte se na rok 2020

Ačkoliv jsme výše zmiňovali, že Ryby jsou nejraději o samotě nebo v klidu svého domova, letošní rok se nebudou poznávat. Stanou se mnohem víc extrovertní a začnou vyhledávat všechny kulturní akce a obvolávat staré přátele. Může za to Jupiter, který vládne naší sociální personě a tomu, jak dobře se cítíme v okolí ostatních lidí. Ryby tak letošní rok mají velkou šanci na to se stát skutečným lídrem, jelikož je budou ostatní poslouchat a následovat je. Je to také ideální rok k tomu, konečně začít pracovat z domova, založit si svůj nový Youtube kanál nebo propagovat své ručně vyrobené doplňky online, protože Jupiter ve spojení s 11. astrologickým domem nám dodává v tomto odvětví téměř garantovaný úspěch. Jupiter je mocným pánem, který se rád baví a je symbolem štěstěny, takže kdekoliv se objeví, můžeme očekávat pozitivní výsledky.

Ryby mohou být občas samotářské, ale to nemění nic na tom, že mají srdce na dlani a jsou velmi romantické. Rok 2020 bude úspěšný i po vztahové stránce, a pokud čekaly na svou životní lásku, letos mají velkou šanci na to ji skutečně najít. Pokud si nejsou jisti, jak ji poznat, můžou se orientovat znamením, které sídlí v jejich 7. domě, symbolizujícím vztahy. Je to Panna, která je velmi praktická a svou lásku ukazuje především tak, že je velmi nápomocná těm, na nichž jí záleží.

Ten správný člověk bude také orientovaný na detail, což je velmi dobrá vlastnost především pro Ryby, které většinou vidí větší obrázek, ale na detaily se zaměřují málokdy. Tento vztah se může vyvíjet zprvu pomalu, což může Ryby zaskočit, jelikož jsou vodní znamení a voda je více zbrklá než element země, ale pokud se Ryby naučí být trpělivější, najdou letos toho správného partnera do života.

Zároveň mohou začít více plánovat malé výlety, které dlouho odkládaly, a v průběhu roku si uvědomí, že se necítí tak frustrovaně jako předešlé roky. Naopak, rok 2020 jim pomůže osvobodit se od strachů a limitujících fobií. V neposlední řadě budou Ryby mnohem otevřenější k urovnávání starých vztahů, například s vlastními sourozenci. Celkově je tedy čeká velmi dobrý rok, který si mohou vykouzlit ještě hezčí, a to nejen pomocí minerálů, ale hlavně pomocí svých myšlenek a činů.

A my vám přejeme do roku 2020 jen to nejlepší!

DSC04639

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat detailní horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

 

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní kroky jsou velmi podobné, ať už jde o hlínu, pastu, nebo stříkačku. Než se pustíme do práce, měli bychom mít připravenou jednoduchou kresbu toho, co chceme vytvořit. Nejde o omezování kreativity a fantazie, ale o pragmatickou zkušenost. Ve chvíli, kdy rozbalíme balíček s materiálem, začíná ubíhat čas.

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Letos se už po sedmnácté koná veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior a Manumi bude společně s Bleskem bydlení u toho!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

přehledné stránky

Marcela
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

Doporučuji všem

+ Velký výběr zboží

+Slušné ceny

+Rychlé doručení

+Skvělá komunikace obchodu

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.