Minerály podle vašeho znamení - Vodnář

Středa, 1. červenec 2020

Podpořte své silné stránky pomocí minerálů a podívejte se na to, co vás letošní rok může čekat, a jak se na tyto události připravit.

Minerály podle vašeho znamení - Vodnář

Rok 2020 bude pro všechny kolektivně zlomový v mnoha věcech. Planety, které ovlivňují naše osudy se posouvají z hvězdných domů tak, aby nás vyškolily zase v jiných životních lekcích.

Nemusíte se však bát, energii planet můžete ovlivňovat, a to především svou myslí. Občas k tomu stačí jen silná myšlenka nebo přání, občas si chceme dopomoci různými předměty, které nás spojují s vyšším Já. Minerály, které se úzce pojí s určitými vesmírnými vládci, jsou v tomto případě dobrými pomocníky.

Základní rysy Vodnářů

Vodnář je vzdušné znamení, které se pojí s 11. hvězdným domem. 11. dům je domem přátel, sociálního cítění, humanitárních spolků, technologie, štěstí a dobré nálady. Vládne mu velmi mocný Saturn, který symbolizuje dominantní energii a jakousi přirozenou autoritu. Pokud spojíme všechny tyto tři aspekty Vodnáře, zjistíme, že je velmi obdarovaný zejména v komunikaci.

Vodnář se rád pohybuje mezi lidmi, má nekonvenční myšlení a neustálý přítok nových myšlenek a nápadů. Je velmi zvídavý, a proto se z Vodnářů často stávají vědci, archeologové, a nebo inovátoři. Jsou kreativně nadaní a nemají rádi pevně dané struktury, kterým se celoživotně snaží vyhýbat. Rádi pracují v kolektivu, musejí však mít volnou ruku, aby mohli projevit své skutečné talenty. Pokud toto Vodnář nedostane, časem odchází.

Ve vztazích je opatrný a velmi dlouho pozoruje, zda jsou mu ostatní hodni. A to platí nejen pro milostné vztahy, ale také pro přátele. Jakmile však uzná, že pro ně má daný člověk skutečnou hodnotu, má srdce na dlani a je velmi loajální. S Vodnářem se nikdy nebudete nudit a můžete očekávat, že bude středem pozornosti - ať už je to kvůli jeho chování, očividnému sebevědomí, nebo kvůli jeho unikátnímu vzhledu.

Vybalancujte sílu planet a podpořte své talenty

Abyste do nového roku vykročili v plné síle, připravili jsme pro vás zvýhodněný dárkový balíček ušitý přímo na míru vašemu hvězdnému znamení. Obsahuje pět kamenů z minerálů s přiloženou kartičkou, která vám vysvětlí k čemu se tyto minerály hodí a přívěsek TierraCast symbolizující vaše znamení ve starostříbrné barvě. To vše zabalené v dárkovém organzovém sáčku.

DSC04667

Vzhledem k tomu, že Vodnář má v hlavě zhruba deset myšlenek každou vteřinu, z toho devět z nich je velmi kreativních a jedna by mohla vyřešit světový hladomor, jeho mysl je pod neustálým náporem této energie.

Křišťál Vodnáři pomůže k soustředění se na jednu věc. Amazonit je dobrým společníkem Vodnáře nejen proto, že mu vládne Saturn, ale protože prý dokáže utlumovat přebytečnou energii. Zároveň je to kámen, kterému vládne i Merkur a tím pádem je ideální na podporu dobré komunikace, což je pro Vodnáře důležité, jelikož se rád pohybuje mezi lidmi. S komunikací mu pomůže i nádherně modrý kámen Lapis lazuli, který dodává inspiraci zhora a také pomáhá prohloubit komunikaci. Mimochodem, je to kámen Egyptských vládců a je jím dozdobena zlatá posmrtná maska faraona Tutanchamona.

Fluorit údajně uvolňuje stres a v dávných dobách jej používali léčitelé k harmonizaci všech čaker. A Modrý krajkový achát je univerzální kámen k navození vnitřní pohody a svěžesti.

Mimochodem, přívěsek TierraCast ve vašem znamení, který k dárkové sadě dostanete, můžete využít i při výrobě stylového náramku pro Vodnáře. Náramek se mimo jiné skládá také z korálků z minerálů a do tvorby se může pustit i začátečník.

Připravte se na rok 2020

Letošní rok bude pro Vodnáře ve znamení introspekce. I Vodnář totiž musí občas nabrat síly na to, aby mohl bavit okolí a letošní rok, jak se zdá, bude Vodnáře zatahovat do ústraní, kde se bude moci zrevitalizovat. A nejen to! Bude to rok, v kterém bude přemýšlet o svých kvalitách, o svém dosavadním úspěchu a vytyčování cílů do budoucna.

Na začátku roku může mít dokonce pocit, že se vůbec nepoznává. Začne se cítit jinak a to ho povede na novou cestu, která se může zprvu zdát děsivá. Pokud se přes tuto energii přenese, najde v sobě nové talenty, bude více tíhnout ke spiritualitě a začne bádat ve věcech, které ho předtím tolik nezajímaly. Stane se ještě víc nezávislým, jelikož bude velmi citlivý na okolní energie, takže si bude pečlivě vybírat svou společnost.

Je možné, že se vydá na cestu do dalekých zemí. Bude mít tendence utíkat od dosavadního života. K zharmonizování této energie a zakotvení mu pomůžou každodenní malé činnosti, jako je posilovna nebo přítomnost domácího mazlíčka, o kterého se musí starat.

Velmi podstatné pro něj budou i sny, které ho mají navést k této nové životní etapě. Pokud jste Vodnář, nezapomeňte si tedy k minerálům pořídit i snový deník. Ale především mějte na paměti, že hlavním vládcem vašeho života jste vy a vesmírné energie, které jsou s vámi spojeny, budou poslouchat hlavně vaše přání.

Přejeme vám spoustu tvořivé energie do roku 2020!

DSC04630

 

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat detailní horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní kroky jsou velmi podobné, ať už jde o hlínu, pastu, nebo stříkačku. Než se pustíme do práce, měli bychom mít připravenou jednoduchou kresbu toho, co chceme vytvořit. Nejde o omezování kreativity a fantazie, ale o pragmatickou zkušenost. Ve chvíli, kdy rozbalíme balíček s materiálem, začíná ubíhat čas.

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Letos se už po sedmnácté koná veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior a Manumi bude společně s Bleskem bydlení u toho!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

přehledné stránky

Marcela
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

Doporučuji všem

+ Velký výběr zboží

+Slušné ceny

+Rychlé doručení

+Skvělá komunikace obchodu

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.