Minerály podle vašeho znamení – Blíženci

Středa, 1. červenec 2020

Polodrahokamy jsou fascinující nejen díky svým nádherným barvám a vzorům, které vytvořila sama příroda, ale také protože nás dokáží podpořit. Pojďme se podívat, které se hodí pro vás!

Minerály podle vašeho znamení – Blíženci

Rok 2020 je velmi zlomový rok, který v sobě nese numerologickou hodnotu čísla 4. Čtyřka je číslo symbolizující stabilitu a zároveň vegetaci. Kdo zná tarotovou kartu čtyřky mečů, pochopí, že je skutečně číslem sebereflexe. Ačkoliv se jí říká “číslo velkého stavitele”, často ji doprovází prvně přerovnání všech dosavadních životních zvyků. Na tomto čistém poli se potom staví nové základy. Pokud vás zajímá, jakým způsobem letošní čtyřka může ovlivnit přímo vás a jak z 2020 stále můžete vytvořit velmi úspěšný rok, čtěte dále.

Základní rysy Blíženců

Blíženci jsou znamení pod vládou netrpělivého Merkura, který jim dal do vínku talent výřečnosti. Díky tomu, že jsou vzdušné znamení, kterému se rojí myšlenky v hlavě rychleji než ostatním znamením, jsou velmi komunikativní a v komunikaci jsou neskutečně pohotoví. Kromě toho, jak už napovídá jejich vyobrazení, dokáží druhého skvěle zrcadlit tak, aby jim bylo snadno porozuměno. Díky tomu je jejich ideální kariéra v prodeji, marketingu, médiích nebo v politice.

Jsou velmi přátelští a mají skvělý smysl pro humor. Jejich názory jsou však velmi proměnlivé, což je dané všem znamením, které ovládá Merkur. Stejně tak Merkur všem svým znamením dodává jakýsi pocit nervozity, jelikož vládne nervové soustavě. I Blíženci ho v sobě nesou a často z nich tak může čišet pocit roztěkanosti.

Vzhledem k tomu, že často mění názory, nemají problém od základu změnit svůj život na lusknutí prstu. Mnohem snáz se tak vyrovnávají s životními změnami, což je jejich obrovská výhoda. Neradi si hledají rutinní práci a stereotyp, protože mají rádi nové výzvy. Jako přátelé jsou velmi oblíbení, protože dokáží druhým snadno porozumět. Nejsou vždy ti nejvíc dochvilní, ale dokáží dělat více věcí najednou.

Připravte se na rok 2020

Tento rok je skutečně zlomový v mnoha ohledech, ale vy se ho nemusíte bát. V sebepoznání je síla a lidé se častokrát vracejí k matce přírodě, aby je o sobě něco naučila. Dárkový balíček s tromlovanými minerály, který jsme pro vás připravili, může být tím pravým začátkem k sebepoznání. Tento balíček je sestaven speciálně na míru vašemu horoskopu a obsahuje pět kusů tromlovaných minerálů, přívěsek TierraCast se symbolem vašeho hvězdného znamení ve starostříbrném provedení, a to vše je zabaleno v krásném organzovém sáčku s přiloženou kartičkou, která vám vysvětlí všechny pozitivní vlastnosti obsažených polodrahokamů.

DSC04666

Jelikož Blížencům vládne vzdušný Merkur, který je pověstný svou rychlostí, Blíženci mohou občas mluvit rychleji než zváží svá slova. Následně pak litují toho, co řekli. K harmonizaci této vzdušné energie může pomoct Tygří oko, které v sobě nese pomalou zemitou energii a tlumí tyto ukvapené projevy. Citrín je další kámen, který prý dokáže vybalancovat některé z negativních aspektů Merkura, zejména výše zmíněnou nervozitu. Věří se, že má uklidňující účinky a Blížencům pomůže se vnitřně zpomalit.

Na druhou stranu by bylo škoda tlumit dar komunikace a rychlých nápadů, které k Blížencům chodí velmi snadno. K tomu pomůže Křišťál, který nejen že podporuje soustředěnost, ale funguje také jako zesilovač. Jak už jsme zmiňovali, Blíženci jsou rádi na volné noze a často odmítají stereotyp, který bohužel doprovází některé životní oblasti. Fluorit je ideální kámen, který dodává řád a Blížencům pomůže pochopit, že troška stereotypu nikomu neuškodí. Modrý krajkový achát je potom ideální kámen k načerpání nové energie, která se bude Blížencům hodit po tom všem dlouhém přemýšlení.

Pokud se vám tyto minerály líbí a rádi byste je nosili nejen v kapse, ale také na ruce, můžete si z nich vytvořit jednoduchý náramek. Stačí se podívat do kategorie Drahých kamenů a minerálů a korálky navléknout na elastomer. Korálky však můžete doplnit i o stříbrný nebo pozlacený spojovací díl ve vašem znamení a navléknout je na Shamballa šňůru nebo na nylonové lanko.

DSC01613

Na co se připravit tento rok

Rok 2020 přinese Blížencům spoustu změn. Jupiter naprosto přehází všechny jejich dosavadní životní zvyky a Blíženci pocítí ještě větší nutkání k životní změně. Budou přemýšlet o změně práce nebo školy. Jejich každodenní zvyky je také přestanou bavit a začnou vymýšlet plány na vytvoření nového Já. Může to znamenat změnu nejen v těchto velkých oblastech, ale také třeba jen změnu v účesu nebo stylu oblékání.

Změna dost možná přijde i v soukromém životě na poli osobních vztahů a v oblasti domova. Možná to bude jen malá renovace domácnosti, ale může to také znamenat to, že se budou chtít odstěhovat do jiného města nebo dokonce do jiné země. Mohou se také začít zajímat o mysticismus a astrologii.

Tento rok se také ponese v duchu pročišťování rodinných vztahů. Ačkoliv budou Blíženci mít problém s okolními lidmi a budou se muset naučit být trpěliví, hodnota rodiny pro ně vzroste a některé vztahy se dokonce velmi posílí.

Koncem roku se tato energie uvolní, Blíženci zvolní a začnou v sobě pociťovat klidnější a pomalejší tempo.

Stejně jako vždy je však potřeba mít na paměti to, že ačkoliv nám vládnou určité planety, naším hlavním vládcem jsme my, a proto si k srdci vezměte jen ty informace, se kterými rezonujete.

A my vám přejeme, aby váš letošní rok byl skutečně úspěšný.

DSC04624

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní kroky jsou velmi podobné, ať už jde o hlínu, pastu, nebo stříkačku. Než se pustíme do práce, měli bychom mít připravenou jednoduchou kresbu toho, co chceme vytvořit. Nejde o omezování kreativity a fantazie, ale o pragmatickou zkušenost. Ve chvíli, kdy rozbalíme balíček s materiálem, začíná ubíhat čas.

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Letos se už po sedmnácté koná veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior a Manumi bude společně s Bleskem bydlení u toho!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

přehledné stránky

Marcela
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

Doporučuji všem

+ Velký výběr zboží

+Slušné ceny

+Rychlé doručení

+Skvělá komunikace obchodu

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.