Minerály podle vašeho znamení – Kozoroh

Neděle, 15. listopad 2020

Minerálové korálky nebo tromlované minerály? Víte, které jsou účinnější a zajímá vás, které se hodí právě pro vás? Už nemusíte dlouho hledat, všechny odpovědi najdete u nás!

Minerály podle vašeho znamení – Kozoroh

2020 se nese v duchu numerologické hodnoty čtyři. Čtyřka, neboli „číslo velkého stavitele“, se zajímá o staré a nové struktury. Není tedy náhodou, že zrovna letošní rok se tak nějak zdá vzhůru nohama a systémy, na které jsme byli zvyklí celý život, padají a rychle se z nich tvoří nové, které mohou ustát momentální situaci. Jestli jste z toho i vy zmatení, už nemusíte. Jedná se o přirozený chod událostí. Příští rok se ponese v duchu změny a rok na to v duchu vítězství. Abyste ale poznali vítězství o dost dříve, připravili jsme pro vás výtah těch nejlepších minerálů, jejichž ezoterické vlastnosti vám pomohou nejen překonat překážky, ale také posílí vaše silné charakterové stránky.

Základní rysy Kozorohů

Kozorozi jsou pod vládou mocného Saturna, který jim dává jakýsi autoritativní charakter už od útlého dětství. Není novinkou, že lidé narození ve zvěrokruhu Kozoroha rychle vyrostou a od dětství působí jako by byli o několik let starší. Cítí na sobě jakousi tíhu světa a jsou poháněni především svou kariérou. Kozorozi chtějí za každou cenu uspět a jsou ochotni tomu dát úplně všechno. Oproti ostatním znamením je jim jedno, jestli budou mít dětství. Zatímco jiné děti tráví čas venku, Kozorozi mohli být v knížkách nebo plánovat v dětství ovládnutí světa. Ostatní by se od nich měli učit disciplínu. Jejich život je jejich práce a naopak. Navenek působí neústupně a nepoddajně a není to jen maska, je to jejich opravdový charakter. Saturn, který je často vyobrazován jako starší majestátně vzhlížející pán, je král času a je znám také tím, že nás učí novým věcem. Ty přicházejí ve formě těžkých životních zkoušek. Saturn nemá soucit a chce vidět, že jsme využili náš potenciál na plno, a proto i Kozorozi působí stejně. Uvnitř jsou citliví a rodina je pro ně důležitá, ale v pracovní sféře jim nebudete chtít zkřížit cestu. Často mohou být pesimističtí, ale říkají si „realisti“. Soustřeďují se vždy na to, co je praktické a co mohou udělat hned. Pokud Kozoroh dá své slovo, dodrží ho. Jeho osobnost na veřejnosti je pro něj důležitá, a proto bude dávat pozor na to, jakým způsobem se prezentuje a nikdy nebudete mít pocit, že ho úplně znáte.

Příští rok v nové zbroji

Svět zaplavily minerálové náramky a náhrdelníky a když jsme si mysleli, že je tomuto trendu už konec, opět nás překvapily. Zdá se tedy, že to opravdu není jen o jejich krásné barvě, ale že jejich ezoterické vlastnosti, které jim dala matka příroda, jsou skutečné. Pokud vás zajímá, jaké minerálové kameny jsou pro vaše znamení ty pravé a které vám mohou pomoci posílit vaše silné stránky, potěší vás, že jsme vám hledání zkrátili. Připravili jsme pro vás speciální dárkový balíček s pěti tromlovanými minerály, které byly pečlivě vybrány právě pro vaše hvězdné znamení. K tomu dostanete také TierraCast přívěsek se symbolem vašeho horoskopu ve starostříbrné barvě a to vše krásně zabaleno v organzovém sáčku s kartičkou, která obsažené minerály popisuje. Takto můžete minerály využít jak pro sebe, tak jako dárek pro své nejbližší.

 

Lapis lazuli je kamenem, který je znám pro svou schopnost navázat spojení s vyšší sférou. Prohlubuje naši intuici a učí nás naslouchat naší duši. Také prý odstraňuje stres a dodává psychickou pohodu, která se může Korozohům hodit, jelikož jsou tak zaměření na práci, že mohou občas dosáhnout syndromu vyhoření. Onyx je pověstný tím, že má silné ochranné účinky a svého majitele dobíjí odvahou a silou bojovat dál. Vločkový obsidián je také údajně ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie v okolí a dává nám pocit pevné půdy pod nohama, která se může Kozorohům hodit zejména v momentě, kdy mají na starosti nový projekt. V tu chvíli pro ně jde všechno ostatní stranou a vločkový obsidián může pomoci pochopit, že i ostatní věci jsou v tu chvíli důležité a je potřeba získat životní harmonii. Ametyst prý zahání stres a vnitřní negativní pocity. Dodává nám čistou energii a učí nás naslouchat našemu vnitřnímu hlasu, jelikož je spojený s korunní čakrou. Přináší klid a zahání zlobu. Křišťál funguje jako zesilovač ostatních kamenů, ale také nám dodává soustředění a pomáhá nám utříbit si myšlenky. Kromě toho v sobě nosí čistou energii a nabíjí nás tím, co se od něj odráží. Pokud máte tedy například dobrou náladu, držení křišťálu ji ještě zesílí.

Pokud vás zmíněné minerály oslovily, nezapomeňte se podívat do kategorie drahých kamenů a minerálů a vybrat si z několika velikostí a dokonce z broušených verzí. Korálky snadno a rychle navléknete na elastomer a můžete k nim použít TierraCast přívěsek nebo OmegaCast pozlacený přívěsek ve znamení Kozoroha.

DSC01868

Co přinesou další měsíce

Kozorozi jsou vždy velmi pozorní jakmile přijde na jejich veřejné vystupování. Dávají si velký pozor na to, co říkají a jak na ostatní působí. Letošní rok se však mohli několikrát dostat do situace, kdy promluvili dříve než si danou věc promysleli. Jelikož se tak většinou nechovají, mohli se z toho cítit zmateně. Je důležité si uvědomit, že jsou stále pánem svého života a můžou se nadechnout předtím než něco řeknou. Tím si zachovají svou tvář. Letos v sobě odhalili nový talent a v budoucích měsících by na něm měli pracovat, je to totiž něco, co je pro ně skutečně přirozené a budou v tom dobří. Také už v sobě nebudou držet své názory ohledně spirituality. Jakoby v sobě najednou objevili cosi nového v oblasti vyššího Já, mají potřebu to sdělovat ostatním a bude jim jedno jak u toho vypadají. Je to však dobře, jelikož se konečně ostatním ukáží jako reálné bytosti a ne někdo za kamennou maskou. Ostatní to ocení a budou k nim mít mnohem blíž. Ačkoliv to může být Kozorohům nejdřív nepříjemné, nakonec budou rádi. Jejich slova budou umět uzdravit ostatní, stanou se rádci pro své přátele. V oblasti přátelství však budou mnohem více vybíraví, asi protože budou chtít navazovat skutečné vztahy, a proto spoustu svých starých přátel opustí a udělají prostor pro nové, kteří rezonují s jejich novými názory. Celkově si utříbí myšlenky ohledně toho čemu věří a s kým se chtějí stýkat. Budou mnohem obezřetnější nad tím, koho pustí do svého života.

Jako vždy, nezapomeňte na to, že planety ovlivňují náš život, ale naše vlastní energie je silnější, a proto se soustřeďte jen na to, jak se chcete v příštích měsících cítit.

Přejeme vám spoustu dobré energie!

 

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní kroky jsou velmi podobné, ať už jde o hlínu, pastu, nebo stříkačku. Než se pustíme do práce, měli bychom mít připravenou jednoduchou kresbu toho, co chceme vytvořit. Nejde o omezování kreativity a fantazie, ale o pragmatickou zkušenost. Ve chvíli, kdy rozbalíme balíček s materiálem, začíná ubíhat čas.

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Letos se už po sedmnácté koná veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior a Manumi bude společně s Bleskem bydlení u toho!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

přehledné stránky

Marcela
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

Doporučuji všem

+ Velký výběr zboží

+Slušné ceny

+Rychlé doručení

+Skvělá komunikace obchodu

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.