Minerály podle vašeho znamení – Lev

Čtvrtek, 23. červenec 2020

Líbí se vám minerály a slyšeli jste, že mají také schopnosti pomoci vám překonat některé překážky a pomoci v určitých životních sférách? Pak jste tu správně, připravili jsme pro vás balíček minerálů na míru!

Minerály podle vašeho znamení – Lev

Numerologická hodnota letošního roku je čtyřka, která symbolizuje spoustu věcí, kterým se budete divit. Za prvé je to číslo spojené s balancem. Stačí si totiž představit čtyři nohy od židle. Poté se jí ale také říká „číslo velkého stavitele“ a s touto energií je spojený i letošní rok 2020. Možná si právě říkáte, že letošní tomu opravdu moc neodpovídá, ale opak je pravdou. Číslo velkého stavitele se soustřeďuje na nové a stabilnější základy pro naši budoucnost. K tomu, abychom tyto základy mohli postavit, je potřeba se nejdříve podívat na starší struktury a jejich sílu. Ty, které jsou slabé, potom spadnou, aby nedošlo k tomu, že začneme stavět na vrtkavém stavení. Letošní rok se tedy pojí s určitou retrospektivou, a s tím se také pojí odpočinek a naprosté převrácení dosavadních zvyků. Pokud se chcete podívat, jak můžete tuto energii využít ve svůj prospěch, čtete dále!

Základní rysy Lvů

Lvům vládne Slunce, které nikdy nejde pozpátku a stejně tak i u Lvů si můžete být jistí, že nikdy nebudou stagnovat a vždycky budou mít plán na to, jak jít dopředu. Jejich přirozené vlastnosti jsou loajálnost, stabilita a konzistentní chování. Kromě toho jsou velmi dobří a uznávaní přátelé, jelikož pro své nejbližší by udělali cokoliv a velmi jim fandí. Fandí jim tak dlouho, dokud se sami necítí ohrožení. To je jedna z méně oblíbených vlastností Lvů. Musí si uvědomit, že slunce svítí na všechny a záře jednoho neomezuje jejich vlastní představení.

Jsou také velmi štědří, a to nejen finančně, ale také co se týče kvalitně stráveného času a jako psychická podpora svých nejbližších. Lev je zvyklý na to pracovat na několika frontách najednou, a proto, kde jsou jiní unavení, Lev bojuje dál. Možná i proto jsou přirození vůdci.

Jelikož v sobě mají element ohně, jsou vášniví a dynamičtí, o zábavu s nimi je vždy postaráno.

Lvi mají opravdu velké srdce a rádi své blízké obdarovávají. Občas však mohou být také egoisti a mohou se u nich projevit závist nebo žárlivost. Mají sklony k majetnictví. Na druhou stranu, o to, co mají, s úctou pečují. Jelikož v sobě mají přirozenou sluneční záři, mohou se skvěle uplatnit na poli šoubiznisu, jelikož ostatní velmi snadno přitahují. Také jsou často opěvováni za svou kuráž a statečnost.

Prožijte 2020 v plné parádě

Minerály jsou oblíbené nejen pro své krásné barvy a zajímavé kresby, ale především také pro své metafyzické schopnosti. Ve světě jsou stále více oblíbené hlavně především díky tomu, že dokáží vybalancovat naše přirozené vlastnosti, a to jak tím, že potlačují naše negativní vlastnosti, tak zároveň tím, že pozitivní dokáží vyzdvihnout. Možná si nejste jistí, jaké minerály se hodí přímo pro vás, a proto jsme vám tuto odpověď chtěli usnadnit. Připravili jsme pro vás zvýhodněný dárkový balíček v krásném organzovém sáčku, který v sobě obsahuje pět kusů tromlovaných minerálů, které se hodí pro Lvy. K tomu dostanete také přívěsek TierraCast se symbolem vašeho znamení ve starostříbrném provedení a k tomu všemu ještě dárkovou kartičku s legendou o všech minerálech, které balení obsahuje. Díky tomu je sáček nejen krásný dárek pro vás, ale také pro vaše nejbližší.

DSC04615

Citrín je minerál, který je spojen se sluncem. Ta Lvům dodává novou energii k tomu, aby si mohli jít splnit své ambice. Zároveň má hřejivou energii a uklidňující pozitivní účinky na naši duši, takže dokáží Lvy na cestě za lepším zítřkem harmonizovat. Tygří oko, stejně jako citrín, dodává energii a zároveň napomáhá působit proti pocitům samolibosti a egocentrismu. Jelikož je Lev sluneční znamení, které má v sobě ryzí ohnivou energii, mohou často vzplanout na základě maličkosti. Tygří oko se postará o to, aby nejednali na základě citů, ale přemýšleli nad věcmi logicky a své jednání tak mohli tlumit. Oba tyto minerály jsou silně pozitivní kameny, které dodávají také radost a vytrvalost. Křišťál v sobě skrývá moc všech minerálů, a proto působí jako zesilovač ostatních kamenů a také našich vlastností. Pokud se tedy soustředíte na to, co chcete dokázat, je to ideální kámen k manifestaci vašich přání. Je také znám tím, že dodává energii a pomáhá při koncentraci, která je pro ambiciózního Lva velmi důležitá. Onyx je údajně kámen, který odráží negativní energii a dodává vytrvalost. Ta Lvům rozhodně nechybí, ale vzhledem k tomu, že si na sebe občas berou více úkolů než ostatní, je Onyx ideální nejen k tomu, aby mohli jít dál, ale také k tomu, že dokáže pomoct v těžkém období a zvyšuje sebevědomí. Vločkový obsidián prý podobně jako Onyx tlumí negativní energii a to jak okolní, tak vnitřní a dodává pocit bezpečí a pevné půdy pod nohama, kterou Lvi občas můžou ztratit, jelikož jsou tolik pohánění jít dopředu.

Pokud vás tyto minerály zaujaly, nezapomeňte, že je nabízíme také ve formě korálků, které snadno navléknete na elastomer a můžete je dozdobit přiloženým přívěskem TierraCast s vaším znamením. Korálky nabízíme také ve v broušené formě a ve formě zlomků. Inspirovat se můžete například tímto náramkem pro Lva.

DSC01598

Mějte rok 2020 pod kontrolou

Letošní rok se Lvi konečně dostanou zpátky ke své moci. Minulý rok se totiž cítili vytížení a měli pocit, že toho moc nestíhají. Hlavně co se týče balancování jejich osobního života a koníčků s pracovní sférou. Letos se však karty obrátí a budou opět vášnivě pracovat na projektech, které je dělají šťastnými, ať už jsou pracovní, školní nebo záliby ve volné chvíli. Také najdou nové záliby a dokonce se jim bude dařit spojit jejich talent a hobby s profitující strategií, takže z něj mohou vytvořit regulární příjem.

Celkově budou tento rok mnohem víc optimističtí. Obecně platí, že ačkoliv se Lvi prezentují jako vůdci smečky, uvnitř se často cítí ohrožení a nevěří si. Jsou velmi sebekritičtí. V roce 2020 však začnou vnímat své talenty a pochopí, v čem opravdu eskalují. Získají nevídanou sebevědomost a začnou dělat věci, kterých by se dříve báli.

Je možné, že budou chtít, aby se věci děly rychleji, což jim dodá pocit nervozity, ale je důležité si uvědomit, že tato energie je důležitá k tomu, aby se všechny jejich talenty a možnosti mohly postupem času projevit. Ideální je tedy důvěřovat, že všechno půjde jak má, jen to nebude ze dne na den.

Minulý rok se Lvi dali na dráhu sportování a zdravější stravy, letošní rok se v tomto odvětví ještě zlepší. Stejně tak na poli jejich kreativity. Důležitou roli pro ně budou hrát ženy, které jim mohou v něčem pomoci. Zejména pokud se jedná o pracovní kolegyně.

Začnou také být více orientovaní na detail a pocítí vnitřní uvolnění, které se jim minulý rok nedostávalo.

Ačkoliv první půlka tohoto roku až tak nepřeje jejich milostnému životu, od druhé půlky se všechno obrátí a Lvi najdou konečně nejen svou spřízněnou duši, ale také spoustu nových loajálních přátelství, které budou postavené na vzájemné podpoře a společných koníčcích. Tyto přátelství budou mít dlouhá trvání a pomohou jim v dosažení jejich životního cíle.

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

 

Související články

Základní techniky smaltování šperků

Základní techniky smaltování šperků

Seznamte se se základními technikami používanými pro smaltování šperků a pusťte se do tvoření!

Seznamte se s technikou smaltování

Seznamte se s technikou smaltování

Je to starodávná technika, se kterou pracovali v dávných dobách už i Egypťané. Barevná vrstva skla rozzářila povrch kovu, ať už šlo o zlato, stříbro, nebo měď.

5 tipů na tvoření v modré barvě!

5 tipů na tvoření v modré barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v modré barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší srpnové tvořivé výzvy!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Renata
Čtvrtek, 11. Srpen 2022

100%

Doporučuji!

+ skvělý výběr

+rychlé doručení

Eva
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Mám jen dobré skušenosti, vždy vše v pořádku

Marie
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Trošku delší doručení z pobočky v Praze na pobočku Brno, ale věděla jsem o tom před objednávkou, takže jsem s tím počítala :)