Minerály podle vašeho znamení – Panna

Neděle, 15. listopad 2020

Minerály jsou stále více v oblibě a vás určitě zajímá, které jsou pro vás ty pravé. Nemusíte už zdlouhavě hledat, připravili jsme pro vás balíček na míru, aby vám pomohly v osobní i pracovní sféře!

Minerály podle vašeho znamení – Panna

Letošní rok je velmi zvláštní v mnoha věcech. Všechno, co jsme doposud znali, se totiž téměř během lusknutí prstu změnilo a tento rok nás učí sebereflexi a novým možnostem, jelikož svět se neustále mění. Numerologická hodnota 2020 je čtyřka, neboli číslo velkého stavitele, které představuje stavění nových základů. Možná si říkáte, že to nedává smysl, protože se naopak celý systém bortí, ale není tomu tak. Čtyřka hledá chyby na starých vzorcích, je vysoce analytická a v pozadí přemýšlí o dalším kroku, což v podstatě koresponduje s letošními chaotickými okolnostmi. Není však proč se stresovat, vše totiž vychází zevnitř a my se můžeme spoleně podívat na to, jak můžete z posledních letošních týdnů vytěžit to nejlepší.

Základní rysy Panny

Panna je šesté znamení zvěrokruhu pod vládou netrpělivého Merkura. Je to zvláštní, jelikož Panny samy o sobě jsou poměrně trpělivé, jelikož jsou velmi přemýšlivé a považují se za receptivní znamení. To znamená, že nejsou tak vznětlivé jako některá aktivní znamení, jako například Lev pod vládou Slunce. Panna tiše vyčkává a ráda poslouchá. Když začne mluvit, ostatní většinou poslouchají, protože ví, že nemluví nadarmo. Je také oblíbená mezi svými přáteli, protože dává dobré rady a snaží se být objektivní.

Říká se, že Panny jsou stydlivé, ale nemusí tomu tak být. Panna nemá tolik přátel, ale mezi svými nejbližšími se dokáže otevřít a ráda ostatní bude bavit. Má dar navozovat v ostatních pocit bezpečí, možná protože je symbolem hvězdné matky. Nemá potřebu být za každou cenu ostatním na očích a ráda tráví čas doma.

V zaměstnání je velmi pečlivá a má cit pro detail. Panny mají také výbornou paměť a díky vládě Merkura dokáží rychle přemýšlet. Díky tomu jsou z nich například skvělí právníci nebo psychologové, jelikož také velmi pečlivě naslouchají. Panna nebude mít iniciativu začínat jakoukoliv oslavu, ale skvěle se postará o její hladký průběh. V lásce jsou Panny velmi oddané, ale není dobré se s nimi dostávat do hádek, ve kterých si většinou libují a často v nich vyhrávají. Pokud Pannu zradíte, velmi těžce odpouští.

Ukončete rok 2020 v dobrém

Minerály nejsou jen obyčejné kameny. Jsou to živé organismy, které rostou a nosí v sobě unikátní energii. Tato energie je lidem známá už po tisíciletí. Kromě toho každý minerálový kámen má svou zvláštní energii, která vám může pomoci překonat určité životní strasti a naopak podpořit vás tam, kde máte již dobré předpoklady. Pokud byste rádi tuto speciální energii využili, připravili jsme pro vás dárkový balíček na míru pro vaše hvězdné znamení. V dárkovém balíčku najdete pět kusů tromlovaných minerálů, přívěsek s vaším horoskopem od populární značky TierraCast ve starostříbrné barvě a to vše s přiloženou legendou o jednotlivých kamenech v krásném organzovém sáčku. Díky tomu můžete udělat radost nejen sobě, ale i svým nejbližším.

DSC04621

Velmi dobrým kamenem pro Pannu je ametyst, který prohlubuje její intuici a soustředění. Kromě toho je to prý ochranný kámen s léčivou schopností. Zahání noční můry a nepokoj v duši, který může Panny občas pronásledovat díky tomu, že jejich analytická mysl neustále pracuje a může vymýšlet paranoické scénáře. Ametyst pomůže Pannám vidět skrze tuto iluzi.

Podobně působí i lapis lazuli, kámen egyptských faraonů, který údajně zahání depresivní stavy a pomáhá se rychleji dostat do stavu meditace. Přináší také soucit, který můžou Panny občas postrádat, jelikož pro Panny je všechno velmi jednoduché a přejí si, aby ostatní žili podle jejich návyků. Lapis lazuli je také kamenem moudrosti, lásky a přátelství.

Tygří oko podporuje logické uvažování a stimuluje naši kořenovou čakru. Pomáhá při životních zkouškách a rozhodnutích. Je to také velmi ochranitelský kámen. Symbolizuje zeminu, ze které dokáže čerpat energii, což je ideální pro Panny, které jsou zemité znamení. Přitahuje peníze a bohatství, především těm, kteří rádi pracují. Panny občas mohou mít velké stresy v práci nebo neumí dobře vybalancovat osobní život s profesním. Tady může pomoct amazonit, který prý také dodává vitalitu a vyrovnává přirozenou harmonii těla i duše. Odbourává lpění na věcech, na kterých by nemělo záležet.

Sodalit je skvělým kamenem pro Panny, jelikož funguje jako most mezi logikou a intuicí. Zároveň potlačuje duševní zmatek, který může Panny občas doprovázet díky silné energii ze strany Merkura. Celkově uklidňuje a navozuje stav koncentrace.

Pokud byste si rádi vytvořili šperk z minerálových korálků, můžete se inspirovat například jednoduchým náramkem z citrínu pro Panny, který vám dodá pocit bezpečí a sebejistoty.

DSC01577

Konec roku 2020 až začátek roku 2021 podle vašich hvězd

Minulý rok se mohl zdát pro Panny poměrně pomalý a ačkoliv je jim do vínku dána trpělivost, Panny nejsou zvyklé na to, že se nic moc neděje. Letošní rok je ve znamení akce, a proto Panny letos tolik neodpočívaly a místo toho procházely zlomovými životními situacemi nebo situacemi, které vyústily ve velké změny.

Velkým tématem letošní roku pro ně je změna a to jak fyzická tak duševní. Panny se letos budou cítit opravdu krásné a tuto vnitřní změnu zaznamená i blízké okolí. Budou se cítit mnohem lépe ve vlastní kůži a celkově budou mít na tváři jakousi záři, díky které budou mnohem více lidem na očích.

Zároveň se budou potýkat s vnitřním sebepoznáním a hledáním své komunity. Je možné, že opustí školu nebo jinou instituci, aby mohly najít samy sebe. Anebo že přejdou na jinou školu, do jiné práce nebo jen za lepším kolektivem. Budou totiž letos opravdu velmi citlivé k tomu, aby našly své místo. Jakoby najednou pochopily, že komunita nebo přátelský kolektiv, ke kterému kdysi patřily, už není pro ně.

Pokud mají Panny nápad k tomu napsat knihu nebo se začít kreativně vyjadřovat, je k tomu ideální čas. Múzy jim budou přát. Celkově, do čehokoliv letos vloží energii, bude mít pozitivní výsledek.

Je také dost možné, že konečně začnou pracovat z domova a vybudují si stabilní práci přes online byznys nebo sociální sítě. Začnou podnikat menší výlety a měly by začít chodit více ven, jelikož na ně čeká jejich osudová láska, kterou si chtěly přičarovat do života. Letošní rok je velmi přejícný co se týče jejich milostného života a pokud Panny přesně vědí, co chtějí, dostanou to.

V poslední řadě by se měly vyhnout soudním sporům nebo potyčkám se zákonem, jelikož tomu letošní hvězdy nepřejí.

Doufáme, že rok 2020 pro vás bude tím nejlepším. Nezapomeňte na to, že hvězdy jsou sice velmi mocné, ale mocnější jste vy, a proto si s sebou odneste jen ty informace, které s vámi rezonují.

Přejeme vám to nejlepší jak v osobní, tak v kreativní sféře!

 

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní kroky jsou velmi podobné, ať už jde o hlínu, pastu, nebo stříkačku. Než se pustíme do práce, měli bychom mít připravenou jednoduchou kresbu toho, co chceme vytvořit. Nejde o omezování kreativity a fantazie, ale o pragmatickou zkušenost. Ve chvíli, kdy rozbalíme balíček s materiálem, začíná ubíhat čas.

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Letos se už po sedmnácté koná veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior a Manumi bude společně s Bleskem bydlení u toho!

Všechny články



Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

přehledné stránky

Marcela
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

Doporučuji všem

+ Velký výběr zboží

+Slušné ceny

+Rychlé doručení

+Skvělá komunikace obchodu

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.