Minerály podle vašeho znamení – Střelec

Neděle, 15. listopad 2020

Nosíte minerálový náramek, ale nejste si jisti zda jste si vybrali ty správné minerály přímo pro vás? Připravili jsme pro vás stručný přehled minerálů, které se hodí k vašemu znamení a pomohou vám překonat překážky a docílit vašich snů.

Minerály podle vašeho znamení – Střelec

Rok 2020, který se nese v numerologické hodnotě čísla 4, obrátil spoustů starých vzorců naruby. Je to až paradoxní, že čtyřce se říká „číslo velkého stavitele“, ale realita je taková, že čtyřka většinou vše bortí. Pokud se nad tím zamyslíme dopodrobna, dává to smysl – čtyřka přichází na starou půdu a zkoumá, co je potřeba opravit, aby mohla postavit nové a silnější základy. To, co nebude do budoucna fungovat, musí jít pryč. Čtyřka také koresponduje s odpočinkovou energií a přemýšlením – jakousi sebeanalýzou. Proto, pokud vám přijde letošní rok úplně naruby, nezoufejte, bude zase lépe. A aby bylo ještě lépe, pojďme se podívat na to, jaké minerály vám mohou pomoct.

Základní rysy Střelce

Střelec je ohnivé znamení pod vládou šťastného Jupitera. Mají rádi zábavu a jejich největším cílem v životě je svoboda. Proto není dobré Střelcům říkat, co mají dělat, protože brzo uslyšíte třísknutí dveřmi. Střelci si nenechají poradit a jsou poměrně tvrdohlaví, ale za to mají většinou štěstí, takže i když vás neuposlechnou, většinou z toho vyjdou dobře.

Jejich nejlepším rysem je jejich dobrá optimistická nálada a také to, že jsou pro každé dobrodružství. Jsou nejlepšími partnery na cesty, jelikož chtějí skutečně vyzkoušet krásy nové kultury se vším všudy. Střelci jsou velmi upřímní, což je jejich pozitivum i negativum. Jako přátelé vám vždycky řeknou co si myslí, ale občas to udělají i když se jich nikdo neptá. Jelikož jim vládne ohnivý element, pokud mají něco na jazyku, musí to hned říct a často je nezajímá, jak to přijme druhá strana. Nedělají to, protože by chtěli ublížit, ale protože je pro ně pravda důležitá. Mají rádi nezávislost, takže s nimi ne vždycky opravdu počítejte a také si neberte osobně pokud vám přijde, že se chovají chladně. Jsou to logicky uvažující lidé a velmi dlouho přemýšlí, což může v druhých budit dojem, že nemají pocity. Uvnitř však všechno prožívají stejně intenzivně jako ostatní (snad kromě Štíra, který prožívá všechno intenzivněji).

Do dalšího roku v plné síle

Minerálové korálky jsou oblíbené díky svým krásným barvám a také protože jsou všem známé jejich silné ezotetické účinky. Pokud nosíte na zápěstí vaše oblíbené minerály, ale chtěli byste se dozvědět více o tom, jaké se hodí právě pro vaše znamení a toužíte po tom si pořídit větší kámen, který v sobě nese silnější přírodní energii, máme pro vás speciální balíček na míru. Dárkový balíček obsahuje pět tromlovaných minerálů, které se hodí k vašemu znamení, přívěsek TierraCast se symbolem vašeho horoskopu ve starostříbrném provedení a přiloženou legendu s minerály, které sáček obsahuje. To vše je zabaleno v krásném barevném organzovém sáčku, takže minerály můžete darovat svým blízkým i jako dárek.

DSC04620

Angelit navozuje pocit klidu a míru, který Střelec občas vnitřně postrádá, jelikož jeho ohnivý základ ho neustále tlačí dopředu a málokdy se dokáže uklidnit. Kromě toho je to kámen spojený s andělskou energií, která nám dodává čistou lásku, která se hodí každému. Stejně tak i Sodalit prý působí poklidně na naši psyché a zároveň pomáhá propojovat analytiku s intuicí. Střelec, který neustále nad něčím bádá a neumí utišit svou mysl, tak ocení to, že sodalit mu pomůže udělat si v hlavě pořádek. Avanturín je kámen spojený se srdeční čakrou a učí nás porozumění a sebelásce. Je to kámen spojený s elementem vody, takže prý utišuje naše rozbouřené emoce. Kromě toho dodává radost do života. Černý pruhovaný achát je ochranný kámen, který nás učí přijmout se takové, jací jsme a také nám dodává sebedůvěru a prohlubuje údajně naše soustředění. Je to také ideální kámen na přivolání skutečné lásky. Lapis lazuli nás učí vnímat své vyšší Já jako rádce a naviguje náš život bez toho aniž by nás do něčeho nutil.

Pokud byste si chtěli vytvořit ze stejných minerálů náramek, nezapomeňte se podívat do sekce drahých kamenů a minerálů, kde si můžete vybrat z několika velikostí a dokonce i broušené minerály. Ty můžete spojit na elastomeru s TierraCast přívěskem, který dostanete v dárkovém balení nebo pokud máte raději pozlacené komponenty, poslouží vám nový OmegaCast přívěsek se znamením Střelce.

DSC01618

Energie budoucích měsíců pro Střelce

Předchozí rok byl pro Střelce poměrně náročný, protože se cítili, že nemají balanc. Spousta z nich se nechala ovládnout jídlem. Letos se toto obrátí a ačkoliv byl rok 2020 úplně naruby, Střelci byli jakýmsi záhadným způsobem nedotčeni a naopak měli svůj život poměrně strukturovaný. Také se víc zaměřili na jídlo a na to, aby jedli lépe. Celkově bylo jejich soustředění víc zaměřené na to, jak působí na druhé, což bude tématem i do dalšího roku. Jejich vystupování a osobnost na veřejnosti pro ně bude důležitá a budou se soustřeďovat nejen na své charakterové nedostatky, ale také na jejich fyzickou schránku. Cílem bude vytvořit nové a silnější Já. Už tento rok se jim to jaksi povedlo, jejich přátelé je viděli jako silnou osobnost a často mohli dostávat otázky typu „jak to děláš?“. V pracovní sféře si možná letos utvořili nějaké nepřátele a je potřeba tuto sféru hlídat i do dalších měsíců, dost možná se jedná o kolegyně, tedy o ženské pohlaví.

Jelikož Střelci na ostatní působili letos jako silné a krásné osobnosti, je možné, že jim do života přišlo spoustu nových lidí. Je však potřeba soustředit se na to, zda jsou s nimi tyto lidé jen díky tomu, že si myslí, že z nich mohou něco vyzískat nebo zda jsou to opravdoví přátelé do života. Měli by se tedy soustředit především na to, aby byli skuteční a chovali se tak, jak se vnitřně cítí. Není potřeba vystupovat za každou cenu jako silná osobnost, občas je lepší být sám sebou, zejména proto, abychom k sobě přitahovali tu správnou energii. Střelci by se letos měli zaměřit na to, aby upustili od jejich chladné masky a pustili si k sobě nové lidi, u kterých cítí, že jejich zájem o ně je autentický. Mohou si tak najít skutečně věrné přátele.

Nezapomeňte, že ačkoliv hvězdné planety náš život mohou ovlivňovat, nejvíc jej ovlivníte vy svou energií a svými činy, a proto necháme na vás, jaké informace si vezmete k srdci.

V každém případě vám přejeme jen to nejlepší!

 

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní techniky práce s modelovacími kovy

Základní kroky jsou velmi podobné, ať už jde o hlínu, pastu, nebo stříkačku. Než se pustíme do práce, měli bychom mít připravenou jednoduchou kresbu toho, co chceme vytvořit. Nejde o omezování kreativity a fantazie, ale o pragmatickou zkušenost. Ve chvíli, kdy rozbalíme balíček s materiálem, začíná ubíhat čas.

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Letos se už po sedmnácté koná veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior a Manumi bude společně s Bleskem bydlení u toho!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

přehledné stránky

Marcela
Čtvrtek, 6. Říjen 2022

100%

Doporučuji všem

+ Velký výběr zboží

+Slušné ceny

+Rychlé doručení

+Skvělá komunikace obchodu

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.