Oranžové girlandy
Oranžové girlandy
Oranžové girlandy

Postup výroby

 • *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné."

  Vyberte si ze směsi broušené korálky, ze kterých budete náušnice skládat. Ideální je nahoru větší a dolů menší, aby se náušnice stylizovaly do tvaru hroznů.
  Ketlovací jehlu si provlékněte korálkem, zkraťte na druhé straně štípacími kleštěmi na cca 8 mm (pozor, ať vám odštípnutý konec nevletí do oka, přidržujte ho!). Jehlu ohněte plochými kleštěmi do pravého úhlu.

 • Nyní ji chytněte na konci ketlovacími kleštěmi a směrem k sobě vytvořte očko. Ideální je začít ohýbat zápěstím otočeným nahoru a jedním plynulým pohybem k sobě očko vytvarovat. 

  Zobrazit celý postup

 • Stejně si dotvořte všechny ostatní korálky.

 • Nyní je budeme zavěšovat do spojovacích kroužků, začneme shora:
  Do prvního spojovacího kroužku si navlékněte vytvořenými očky 2 broušené korálky a afroháček a zavřete ho. (Spojovací kroužky neotvírejte směrem od sebe, ale jednu stranu nahoru a druhou dolů, jinak se vám kroužek zdeformuje.)

 • Nyní si do spojovacího kroužku navlékněte nový mezi 2 broušené korálky a zavřete ho. Postupujte takto směrem dolů. Do nejspodnějšího spojovacího kroužku navlékněte jen jeden broušený korálek.

 • Stejným způsobem vytvořte i druhou náušnici.
  Tip: Náušnice můžete tímto způsobem vyrobit dlouhé, jak chcete, případně (pokud máte dostatek trpělivosti :)) stejně vytvořit třeba náramek nebo řetízek.
   

Materiál pro výrobuOvěřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Ivana
Středa, 30. Listopad 2022

100%

Doporučuji všem

+ Rychlé vyřízení objednávky

Miloslava
Středa, 30. Listopad 2022

100%

Je to moje cca 5-tá objednávka a zatím bylo vše v pořádku. Velký výběr kvalitního zboží, včetně návodů na výrobu. Takže skvělá inspirace a možnost hned vybrat potřebný materiál. Za mne mohu jen…

Radka
Úterý, 29. Listopad 2022

100%

velký výběr, rychlé dodání