Šperky podle znamení horoskopu

Úterý, 10. září 2019

Důležité státní události se už dnes sice neřídí podle postavení planet, ale my se přeci jen o horoskopy stále čile zajímáme. Magičnost toho, že je nám cosi dáno vyšší mocí, je přitažlivá i v dnešní technologiemi nabité době. Inspirujte se s námi a vyrobte si šperky, které budou vhodné právě pro vaše znamení zvěrokruhu.

Šperky podle znamení horoskopu

Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_KOZOROH_2019-08_1

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Ambice, cílevědomost a touha po uznání, to jsou základní motivace Kozorohů. Mají dlouhodobý plán, jak úspěchu dosáhnout a jsou schopni mu přinášet oběti. Ve všech aspektech života se na ně můžete spolehnout, protože si jsou vědomi své odpovědnosti. Jejich povaha je hodně introvertní a svoji duši odhalují jen nejbližším. Ostatním se proto mohou často zdát až příliš chladní, ovšem pro své nejbližší mají ryzí zájem.


Minerály pro Kozoroha

Křišťál, ametystachátonyx, pyrit, lapis lazuličerný a vločkový obsidián, leopardí jaspis, černý pruhovaný achát.

Souhvězdí Kozoroha

Zlato, stříbro.

 

DSC01868

Inspirujte se návodem na náramek pro kozorohy s přívěskem TierraCast a náramkem z pyritu a onyxu.


 

Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_VODNAR_2019-08_1

 

Vodnář  21. 1. –  19. 2.

Originální přístup k životu je důvodem, proč jsou Vodnáři často nepřehlédnutelní. Nadevše si cení svobody a přátelství. Jsou svými myšlenkami často „trochu napřed“ a jejich idealistické pohledy na věc často zůstávají nepochopeny. Ale to jejich touhu prohlubovat a dál šířit své poznání nijak neovlivňuje.

Minerály pro Vodnáře

Tyrkenitjaspis, akvamarín, křišťál, amazonit, modrý howlit, opál, fluorit, lapis lazulichryzokol, modrý krajkový achát.

Souhvězdí Vodnáře

Zlato, stříbro.

 

 

DSC01880

Náramek na paměťovém drátu ozdobí vaše zápěstí nejenom k vodě.


SK_Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_RYBY_2019-08_1

Ryby 20. 2 –  20. 3.

Představte si rybu… Jemného, klidného živočicha ve svém tichém prostředí… Právě takové jsou i osoby, které se ve znamení Ryb narodily. Harmonie je pro ně klíčová, proto se raději přizpůsobují a zůstávají v pozadí. Ryby jsou velice vnímaví a citliví jedinci, pro které má zásadní hodnotu možnost pomáhat ostatním.

Minerály pro Ryby

Akvamarín, opál, ametyst, fialový fluorit, tyrkenitlapis lazuli, jaspis, modrý krajkový achát, angelit.

Souhvězdí Ryb

Zlato, stříbro.

 

DSC01623

Navlékněte si talisman z akvamarínu. Pozlacené komponenty s krystaly SWAROVSKI mu sluší.


Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_BERAN_2019-08_1

Beran 21. 3. – 20. 4.

Ohnivé znamení Berana překypuje energií. Ambiciózní bytosti, které si dokážou jít za vším, pro co se nadchnou. Vše, po čem touží, by chtěli mít ideálně hned. To je motivace, která je může dostat daleko, ale často s sebou nese spory a hádky. Berani jsou však spontánní, bezstarostní a díky své radosti ze života na spory rychle zapomínají.

Minerály pro Berana

Ametyst, karneolachát, jaspis, hematit, rodonit, avanturín.

Souhvězdí Berana

Zlato, stříbro.

 

DSC01617

Tvrdohlavé berany obměkčíte dárkem - tenkým náramkem z broušených minerálů nebo jeho výraznějším bráchou. A klidně oběma.


SK_Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_BYK_2019-08_1

Býk 21. 4. – 20. 5.

Býci jsou praktické bytosti, které mají vrozený smysl pro materiální záležitosti. Proto bývá jejich hlavním smyslem života práce. Jsou klidní a vyrovnaní, ale když se pro něco nadchnou, budou za to tvrdě bojovat. Jsou velmi zodpovědní a můžete si být jisti, že je na ně spoleh. Mají kolem sebe rádi pěkné věci a dokážou ocenit hodnotu věcí a užívat si luxus.

Minerály pro Býka

Citrín, růženín, černý pruhovaný achát, avanturín, korálmalachit, fluorit.

Souhvězdí Býka

Zlato, stříbro.

 

DSC01580

Udělejte býkovi radost sadou náramků. Náramek z růženínu doplňte o tenký náramek z malachitu.


SK_Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_BLIZENCI_2019-08_1

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Vnímaví a intelektuálně založení Blíženci jsou od přírody idealisté. Baví je diskutovat s ostatními a filozofovat v běžném životě. Jejich zájmy jsou opravdu široké, z čehož plyne činorodý a aktivní život. Jsou vnímaví, dychtiví a pohotoví. Nemají problém rychle činit zásadní změny. Díky své těkavosti je často zaujmou nové vjemy. Málokdy chodí včas, ale zato mají vždy v rukávu nějakou zajímavou historku.

Minerály pro Blížence

Citrín, akvamarín, karneol, tyrkenit, křišťál, tygří oko, ametyst, fluorit, modrý krajkový achát.

Souhvězdí Blíženců

Zlato, stříbro.

 

DSC01613

Spojte všechna svoje já v náramku s broušeným křišťálem a akvamarínem.


SK_Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_RAK_2019-08_1

Rak 22. 6. – 22.7 .

Raci jsou citliví jedinci, kteří často podléhají změnám svých emocí. Jsou to snílci plní nápadů a inspirace, ale často pak můžou sklouzávat k opačnému pólu, depresím. Rak je ve svém jádru konzervativní bytost, která příliš neholduje změnám a dobrodružstvím. Díky své velké empatii se jim ostatní často svěřují, ale o rakovi se toho příliš nedozvědí. Raci si nejvíce užívají svoji rodinu, domov a tradice.

Minerály pro Raka

Avanturínopál, bílý howlit, chalcedonkarneol, citrín.

Souhvězdí Raka

Zlato, stříbro.

 

DSC01568

Vytvořte rakovi sadu náramků, které vyzvednou jeho pozitivní vlastnosti. Inspirujte se návody na náramek z bílého howlitu a z chalcedonu.


SK_Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_LEV_2019-08_1

Lev 23. 7. – 23. 8.

Lev, jako správný král zvířat, rád vede, uplatňuje svoji přirozenou autoritu a diplomatický talent. Jeho charisma ho předurčuje k tomu, aby stál ve středu pozornosti. Nerad plýtvá časem na zbytečnosti, ale když už se pro něco nadchne, tak je pak výsledek velkolepý. Lvi mají rádi krásu a luxus, často proto bývají i trochu marnotratní.

Minerály pro Lva

Křišťál, citríntygří oko, onyx, obsidián, achát

Souhvězdí Lva

Stříbro

 

DSC01919

Se zlomky minerálů můžete snadno vytvořit náramek s efektem lví hřívy.


SK_Obrazkove_nadpisy_mineralu_znamen_PANNA_2019-08_1

Panna 24. 8.– 23. 9.

Pečlivé a trpělivé Panny mají velmi rozvinuté logické myšlení. Jsou to osoby velmi pracovité a jejich smysl pro detail často sklouzává až k perfekcionismu. Jejich hlavu v oblacích nenajdete, jsou to realisté s pragmatickým přístupem k životu. Panny mají rády pořádek a řád, proto rády přetvářejí chaos v harmonii. Rády pomáhají ostatním a dodržují čistotu a pořádek. I proto je často najdeme mezi pečovateli.

Minerály pro Pannu

Citrínametyst, jaspistygří oko, lapis lazuli, sodalit, amazonit.

Souhvězdí Panny

Zlato, stříbro.

DSC01577

Pro panny se skvěle hodí jednoduchý náramek s citrínem.


Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_VAHY_2019-08_2

Váhy 24. 9.– 23. 10.

Pokud jste se narodili ve znamení Vah, je vaším životním cílem dosažení harmonie a souladu. Díky intelektuálnímu založení a jemné povaze můžete být umělecky založení a vyžívat se v kreativních chvilkách. Vždy vyhledáváte klid a rovnováhu, proto můžete být vnímáni jako nerozhodní. Neradi spěcháte, vždy hledáte smír a kompromisy, které budou pro všechny fér.

Minerály pro Váhy

Akvamarínrůženín, obsidián, jaspis, chryzokol, bílý howlit, unakit.

Souhvězdí Váhy

Zlato, stříbro.

 

DSC01585

Neváhejte a vytvořte si talisman, se kterým dosáhnete harmonie. Pomůže k tomu bílý howlit s akvamarínem a kombinace růženínů


Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_STIR_2019-08_1

Štír 24. 10. – 22. 11.

Štír má svůj pancíř, přes který jen tak někoho nepustí. Navzdory tomu, že ve svém nitru je to velice emocionální jedinec, navenek nehne brvou. Vše bere neuvěřitelně vážně a na staré křivdy nezapomíná. Často má zálibu v tajemstvích, ať už mají formu detektivek, složitých logických hádanek nebo magie a náboženství. Štíři mají touhu objevovat, ale raději sami než ve společnosti ostatních.

Minerály pro Štíra

Achát, hematit, opál, korálbýčí okoobsidián, karneol, angelit, tygří oko.

Souhvězdí Štíra

Zlato, stříbro.

DSC01591

Nevíte, jak na štíra? Máme pro vás dokonce 3 návody! Náramek s rudrakshou, náramek s broušeným býčím okem a náramek s mahagonovým obsidiánem. Vyberete si?


Obrazkove_nadpisy_mineralu_znameni_STRELEC_2019-08_1

Střelec  23. 11.–  21. 12.

Znáte rčení „Co na srdci, to na jazyku“? To je dokonalý popis povahy Střelce – často vychrlí tvrdé soudy, které tak sice nemyslí, ale přesto mohou ranit. Navzdory tomu sami sebe považují za diplomaty. Jsou sebejistí a smělí, proto rádi vyhledávají nebezpečná dobrodružství. V ústraní je najdete jen minimálně, většinou mají potřebu být ve středu dění. Jsou to vizionáři, ale bohužel často předběhnou dobu.

Minerály pro Střelce

Ametyst, avanturín, opál, černý pruhovaný achátsodalit, lapis lazuli, tyrkenit, malachit, angelit.

Souhvězdí Střelce

Zlato, stříbro.

 

DSC01618

S náramkem ze sodalitu a komponentů pozlacených 24k zlatem u střelců neminete.


Přečtěte si i naše další články o minerálech a drahých kamenech:

Související články

Jednoduché vánoční dárky

Jednoduché vánoční dárky

Máte moc lidí, které chcete obdarovat? Nebo málo času, a přesto byste rádi pod stromek položili něco vlastnoručně vyrobeného? Máme pro vás inspiraci na vánoční dárky, jejichž výroba není žádná raketová věda.

Upcyklované vánoční dárky

Upcyklované vánoční dárky

Možná i vy jste, stejně jako já, hromadiči. Kreativním duším se to občas stává, že v různých objektech vidí další možnosti využití. Protože tenhle kelímek se může jednou hodit… A tahle sklenice od okurek je taky moc hezká! Často to vede k tomu, že nám náš tvořivý koutek bobtná a bobtná do objemů, které už nejdou uštěpačným poznámkám ostatních členů rodiny. Ale teď máme dobrou příležitost, jak se zásob zbavit! Vánoce.

Adventní věnce 4x jinak

Adventní věnce 4x jinak

Je pro vás adventní věnec jedním z neodmyslitelných symbolů Vánoc? Pro nás taky. To těšení se na neděli, kdy budeme moci zapálit další svíčku, jen tak něco nenahradí. Ale o samotném plamínku to není…

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Ivana
Sobota, 26. Listopad 2022

100%

Velice rychlý a spolehlivý nákup.

Eva
Sobota, 26. Listopad 2022

100%

Naprostá spokojenost s rychlostí dodání a sortimentem zboží.

+ Rychlé dodání.

+Velký výběr korálků.

Michaela
Pátek, 25. Listopad 2022

100%

Rychlé odeslání, krásné zboží, moc doporučuji!