Šperky pro sportovní (ne)nadšence

Pátek, 23. srpen 2019

Dalo by se říci, že co se týče sportu, svět se dělí na třetiny. Jedna část ho miluje a je pro ni pravidelnou součástí každodenního života. Druhá ví, že sport a pohyb je pro tělo dobrý, ale tak trochu se k němu musí pořád nutit. A třetí skupina si je jistá, že pohyb a už vůbec ne ten intenzivní a organizovaný není nic pro ni. Ke kterému z týmů se řadíte vy? Ať už jste milovník nebo přemáhač, máme pro vás tipy na šperky, které vás posunou k lepším výkonům.

Šperky pro sportovní (ne)nadšence

Běhám, běháš, běháme

Běh je sport pro každého zdravého člověka. Stačí nazout vhodnou obuv, zrychlit chůzi aaa…. Rozběhnout se! To, jak dlouho pak běžet vydržíte, je věc jiná. Ale pamatujte, proč jste vyběhli. Vyčistit si hlavu, nadechnout se vzduchu, protáhnout kosti a vyplavit endorfiny. Až začnete kilometr po kilometru zlepšovat svůj výkon, budete na sebe ještě pyšnější, než když navléknete šperk, který vám každý chválí.

DSC01755

Vyberte si pro své šperky přívěsky s motivačními hesly z Ag 925.
Vybrat si můžete ze stříbrné, zlaté nebo rose gold varianty.

Železo dělá pěkná těla

Co bolí, to sílí. Pot jsou slzy, které prolévá tuk. Když máš dobrý den, makej. Když špatný den, makej ještě víc. Takových citátů četl hodně každý, kdo kdy sebral odvahu a překročil práh fitness centra. Ti z nás, kteří se nezalekli toho, že druhý den nemohli chodit, na ně budou přísahat. Ve fitku můžete své limity překonávat na tisíc různých způsobů. Často díky tomu zjistíte, že v sobě máte svaly, o jejichž existenci jste dříve neměli ani tušení. Nevzdávejte to, přidávejte kila, dřepy, výpady i shyby. Nezapomínejte, že je to skvělý způsob, jak posílit zádové svalstvo, které vám umožní bezbolestně navlékat korálky celou noc.

DSC01770

Stříbrný přívěsek ve tvaru činky patří mezi nejoblíbenější komponenty.
Kája ho nosí v náramku z broušeného minerálu tygří oko navlečeném na elastomeru.

Pozdrav slunce

Klid a relaxace, to jsou první asociace, které nám vyskočí, když někdo řekne „jóga“. Kdo ji ale kdy okusil ví, že je to pěkná dřina. A to nemyslíme jen fakt, že pomalu dýchat a soustředit své myšlenky je pořádná fuška. Jóga bolí. Obzvlášť ty z nás, kdo celé dny trávíme v sedě za počítačem. Dejte jí ale šanci a zjistíte, že je možné se uvolnit a zpotit i ve chvíli, kdy neděláte žádné rychlé pohyby.

DSC01776

Užít chvilku relaxace si můžete i u tvoření. Náhrdelník s lotosem a střapcem vyrobíte snadno z metrážového řetízku, spojovacích kroužků, lotosu od TierraCast a střapce. Postačí k tomu bižuterní kleště.


Motivace pro všechny s minerálními korálky

Ať už vaše srdce bije pro kterýkoliv sport, trocha motivace se hodí vždycky. Využijte pozitivní účinky minerálů a povzbuďte se k lepším výkonům. Vybrali jsme pro vás kameny, které se mimořádně hodí pro všechny, kdo chtějí "hýbnout kostrou".

DSC02014

Inspirujte se návody na náramky s minerály, které pomůžou vašemu sportovnímu já. Ať už potřebujete motivacisílu a vitalitu nebo relaxaci a uvolnění.

 

Červený pruhovaný achát dodává sílu a odhodlání k činům. Odstraňuje negativní postoj a motivuje ke změně. Je tedy skvělou volbou pro věčné začátečníky, kteří z každé permanentky vypotřebují jen první tři lekce.

Zelený pruhovaný achát pomůže k nalezení životní cesty a dodá sílu a odvahu. Chrání také před negativními vlivy z okolí. Takže může pomoci ve chvíli, kdy vás místo tréninku kamarádi lákají na jedno. Tento kámen také motivuje k činům, kterých se člověk bezdůvodně bojí. Je tedy ideální si takový náramek navléci ve chvíli, kdy se člověk chystá poprvé vyrazit sám na sportovní lekci.

Modrý pruhovaný achát je skvělým zdrojem opory a nové síly. Obnovuje tělesnou energii i duševní klid. Bude vám tak skvělý společníkem druhý den po tréninku. S jeho pomocí se lépe zregenerujete a odhodláte se vyrazit cvičit novu.

Býčí oko je kamenem životní energie. Posiluje sebedůvěru a koncentraci. Přináší motivaci, povzbuzuje a chrání před nebezpečím. Podporuje tok energie v těle a dodává sílu. S jeho pomocí se můžete snáze „zabejčit“ a vydržet ve svém úsilí.

Hematit aktivuje naši vůli, odvahu a rozhodnost k činům. Pokud se tedy neustále nemůžete odhodlat k tomu, obout boty a poprvé vyběhnout. Je to kámen právě pro vás. Odhodlání je základní vlastnost dobrého sportovce. Vyrobte si talisman s hematitem a vyběhněte, domluvte si hodinu s trenérem nebo se zapište na lekci. Zítra, nebo ideálně ještě dnes.

Bílý howlit přináší uklidnění a uvolnění. Protože nejenom výkonem živ je člověk. Na správné regeneraci v podstatě závisí, jestli u sportu zůstanete nebo po pár týdnech plány selžou. Využijte sílu howlitu a dejte svému tělu prostor, aby po výkonu obnovilo své síly.

Obrázkový jaspis je kámen nových začátků. Pomůže vám také odhalit a potlačit falešné touhy. Vždyť ta chuť na čokoládu je přece jen znamením, že vaše tělo touží po vyrovnanějším poměru bílkovin a sacharidů. Když už, tak s obrázkovým jaspisem raději sáhnete po proteinové tyčince. 

Karneol pomáhá při nedostatku motivace a podporuje vitalitu. Což je přesně to, co každý potřebujeme, obzvláště po ránu. Tlumí lenost a nečinnost, dodává sebedůvěru a chuť do života. Prostě dokonalý společník pro dny, kdy v těle cítíte každičký sval.


Fanoušek 24/7

Fandí aktivní sportovci, fandí lidi doma u televize, fandí i fanatici v největší vřavě kotle na zápase. Každý má svůj způsob, ale cílem všech je podpořit svého oblíbeného sportovce nebo tým na cestě k lepším výkonům. Doplňte svůj dres, šálu a mávátka šperkem v barvách „svého“ manšaftu. Anebo vytvořte merch talismany pro váš tým, které potěší fanoušky!

 

DSC02244

Pusťte se do navlékání! V našich návodech najdete postup na náramek pro fotbalové, basketbalové i volejbalové fanoušky.


Pamatujte, že i malá zlepšení jsou pořád lepší, než žádná zlepšení.
Přejeme vám, ať jste každý den silnější, než vaše výmluvy.
A kdyby se vám do sportu přece jen nechtělo, koukněte se na nové návody, které přibyly v naší Inspirační galerii
 

Související články

Červnová výzva: Tvořte náramky z minerálů

Červnová výzva: Tvořte náramky z minerálů

Zapojte se do červnové tvořivé výzvy! Pusťte se do tvoření náramků z minerálů, pochlubte se výsledkem a vyhrajte až 1 000 Kč!

Dárek ke Dni dětí

Dárek ke Dni dětí

Nakupte ještě dnes a můžete získat sadu akrylových korálků jako dárek ke Dni dětí.

Minerály na míru pro znamení Blíženců

Minerály na míru pro znamení Blíženců

Pojďte si prohlédnout, které minerály se hodí pro znamení Blíženců a jaké mají vlastnosti!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 401+ recenzí - zobrazit vše

Eva
Pondělí, 5. Červen 2023

100%

Doporučuji!!

+ Velmi rychlé a spolehlivé dodání

Pavla
Neděle, 4. Červen 2023

100%

Jsem velmi spokojená .

Marie
Pátek, 2. Červen 2023

100%

rychlost dodání, úplná spokojenost