SWAROVSKI elements

SWAROVSKI, přední světový výrobce broušeného křišťálu, nabízel širokou škálu volných elementů korálků, přívěsků, nalepovacích, nažehlovacích či našívacích kamenů, perel nebo různých kulatých či tvarových kamenů určených k výrobě šperků a dalších módních doplňků.

Změna obchodní strategie firmy

Na přelomu let 2020 a 2021 společnost SWAROVSKI zcela změnila obchodní strategii a během roku 2021 ukončila distribuci volných elementů pro maloobchodní prodej. Jako vhodnou alternativu tohoto sortimentu jsme vybrali českou značku Preciosa® Components

Nahrazení sortimentu SWAROVSKI za Preciosa® Components

Česká firma působící ve 140 zemích díky své unikátní brousící technice nabízí kvalitní broušené korálky, přívěsky, nalepovací a nažehovací kameny, tvarové kameny a perly, které lze použít jako vhodnou alternativu k sortimentu SWAROVSKI.

Kulaté a tvarové kameny

Místo oblíbených SWAROVSKI kulatých kamenů můžete koupit Preciosa® kulaté kameny, kde se zachoval tvar "rivolek" Preciosa® MC Rivoli MAXIMA. Další kulaté tvary SWAROVSKI Dome Round Stone a XIRIUS Chaton pak nahradily kulaté kámeny Preciosa® MC Šaton MAXIMA.

Ani SWAROVSKI tvarové kameny ale nezůstaly bez náhrady. 18 různých tvarů značky SWAROVSKI nahradily pouze 3 nejprodávanější tvarové kameny, a to Preciosa® MC oblý čtverec MAXIMA, Preciosa® MC barokní hruška MAXIMA a Preciosa® MC ovál MAXIMA.

Korálky a perly

Zde můžete vybírat z 300 různých korálků ve 4 tvarech. SWAROVSKI Xilion beads nahradily korálky Preciosa® MC perle Rondelle (tzv. sluníčka), místo SWAROVSKI Round Beads obsadily Preciosa® MC perle kulaté, SWAROVSKI Briolette Beads byly nahrazeny tvarem Preciosa® MC perle Bellatrix a nově do naší nabídky přibyly Preciosa® MC perle rondelky.

V sortimentu Preciosa® Components najdete také náhradu za oblíbené SWAROVSKI perly. V tomto případě došlo i k rozšíření tvarů a kromě Preciosa® perly kulaté MAXIMA, nově nabízíme i Preciosa® perly hrušky.

Přívěsky

SWAROVSKI přívěsky byly součástí mnoha šperků a i zde je možné zakoupit alternativu v podobě Preciosa® přívěsků. V nabídce jsou nyní 4 tvary přívěsků v základních barvách, konkrétně jde o  Preciosa® MC přívěsky srdce MAXIMA, Preciosa® MC přívěsky Rivoli a dvou tvarů kapek - Preciosa® MC přívěsky kapka 681, které jsou o něco zaoblenější oproti Preciosa® MC přívěsky kapka 984.

Nalepovací, našívací a nažehlovací kameny

Preciosa® MC nalepovací kulaté kameny 662 a Preciosa® MC nalepovací šatonové růže MAXIMA mají plochý spodek a aplikace je naprosto stejná jako u SWAROVSKI nalepovacích kamenů.

Také SWAROVSKI nažehlovací kameny, které se nažehlují a pomocí tepla a uvolněného lepidla se přilepí ke zvolenému materiálu, mají svého nástupce. Zde najdete Preciosa® MC nažehlovací šatonové růže MAXIMA ve dvou velikostech a v mnoha barvách.

Oblíbeným SWAROVSKI našívacím kamenům mohou být alternativou Preciosa® našívacími kameny, které mají buď jednu nebo dvě dírky. Na výběr je celkem ze tří tvarů, a to Preciosa® MC našívací šatonové růže VIVA12, Preciosa® MC našívací Rivoli a Preciosa® MC našívací kytičky.

 

Související kategorie


Ověřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Ivana
Středa, 30. Listopad 2022

100%

Doporučuji všem

+ Rychlé vyřízení objednávky

Miloslava
Středa, 30. Listopad 2022

100%

Je to moje cca 5-tá objednávka a zatím bylo vše v pořádku. Velký výběr kvalitního zboží, včetně návodů na výrobu. Takže skvělá inspirace a možnost hned vybrat potřebný materiál. Za mne mohu jen…

Radka
Úterý, 29. Listopad 2022

100%

velký výběr, rychlé dodání