Valentýn – darujte šperk vyrobený z lásky

Úterý, 21. leden 2020

Je tu únor a s ním i čas lásky, svátek svatého Valentýna nebo vášnivého Kupida, červených růží a dalších dárečků v červené barvě.

Valentýn – darujte šperk vyrobený z lásky

To, že je červená úzce spojena se svátkem lásky svatého Valentýna, není žádná novinka. Vzhledem k tomu, že je to barva srdce, vždy symbolizovala i lásku. Zejména pak lásku vášnivou, jelikož červená podněcuje chtíč a z psychologického hlediska se tato intenzivní barva, kterou nikdo nepřehlédne, pojí s energií, základními pudy a intenzivními pocity jako jsou právě vášeň nebo hněv.

Vy se na svého milého určitě nehněvejte. Místo toho mu můžete vyjádřit své city pomocí vlastnoručně vyrobeného šperku. Vytvořte například minimalistický náramek ze Shamballa šňůry s jednoduchým akcentem v podobě komponentu z pravého stříbra. Nebo se nechte inspirovat návody pro minerálové náramky, které můžete tematicky proložit červeným korálem.

DSC08940
Líbí se vám náramek na obrázku? Za pár minut si ho můžete vytvořit, stačí navázat "origami" srdíčko ze stříbra Ag 925/1000 na Shamballa šňůru.

Den svatého Valentýna už dávno neslouží jen jako připomenutí milostné lásky, ale také lásky v podobě přátelství. Ať už je to nejlepší přítelkyně, sestra, nebo maminka, i jim můžete dát najevo svou náklonnost. Podívejte se například na návod Náramky pro kamarádky, podle kterého zvládne navléknout náramek i úplný začátečník.

Untitled design (4)
S použitím základu na Shamballa náramky, spojovacích kroužků a spojovacího dílu ve tvaru srdce můžete vytvořit například romantické párové náramky. Srdce je z materiálu Ag 925/1000 a je možné ho objednat ve stříbrné, zlaté anebo rosegold variantě.

A v neposlední řadě nezapomeňte na to, že láska k ostatním vychází ze sebelásky. Nikdo z nás není schopen skutečně milovat bližního svého, pokud nejdříve nenajde ryzí lásku vůči sobě. Žijeme však v době, která je rychlá a málokdy si uděláme čas na sebe. Zapomínáme tak na toho nejdůležitějšího člověka, o kterého se tu máme postarat. Začněte letos jinak – vytvořte si šperk i sama pro sebe! Ať už jsou to krásné šité náušnice z rokajlových, broušených a mačkaných korálků, nebo zazáříte díky jednoduchým náušnicím za pomoci nových Preciosa® Components přívěsků ve tvaru srdce a stříbrných šlupen.

Untitled design (5)
S originálními a vlastnoručně vyrobenými doplňky budete za královnu večera.


Další zajímavosti o červené barvě:

  • v Indii se dívky vdávají v červených svatebních šatech, které symbolizují právě lásku a vášeň mezi partnery,
  • v Číně se dívky vdávají oděné v červené, protože symbolizuje dlouhodobé štěstí v manželství,
  • pokud se díváme na červenou, tep našeho srdce se zrychlí,
  • v Ruštině „krásná“ znamená také „červená“,
  • je to nejčastěji používaná barva na národních vlajkách.

Související články

Dárek ke Dni dětí

Dárek ke Dni dětí

Nakupte ještě dnes a můžete získat sadu akrylových korálků jako dárek ke Dni dětí.

Minerály na míru pro znamení Blíženců

Minerály na míru pro znamení Blíženců

Pojďte si prohlédnout, které minerály se hodí pro znamení Blíženců a jaké mají vlastnosti!

Macramé výzva: rozhovor s ambasadorkou Ivčou

Macramé výzva: rozhovor s ambasadorkou Ivčou

Přečtěte si rozhovor s naší macramé ambasadorkou Ivčou. Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 401+ recenzí - zobrazit vše

Jaroslava
Neděle, 28. Květen 2023

100%

Jsem spokojená

Dana
Pátek, 26. Květen 2023

100%

Rychlé jednání,dobré zkušenosti s obchodem

Jana
Pátek, 26. Květen 2023

100%

Vše v pořádku a nádherné