Velký výprodej SWAROVSKI sortimentu, aneb loučíme se se SWAROVSKI

Pondělí, 1. únor 2021

Tohle bohužel není apríl. Ale nebojte, sepsali jsme pro vás přehledně nejdůležitější informace o tom, proč, kdy, a jakou náhradu pro vás vyjednáváme.

Velký výprodej SWAROVSKI sortimentu, aneb loučíme se se SWAROVSKI

Výprodej i prodej SWAROVSKI krystalů byly ukončeny.

 

Pan Korálek v koutě pláče, copak se mu jenom stalo? 
Je živ a zdráv (nebojte se), ač srdéčko nezaplesalo. 
Z novin totiž vyčetl, že velké změny nastaly,
protože SWAROVSKI končí s perlami i krystaly.

Víme, že vám budou chybět a jak jste je měli rádi, 
snažíme se najít jiné, naši korálkoví kamarádi…
Tak neklesejte na mysli, pan Korálek už otřel svoje slzičky,
a využijte od SWAROVSKI každou perlu i krystal každičký.

ILU_Placici_koralek_Swar_1B

Milé korálkářky, milí korálkáři,

krystaly, komponenty, korálky a perličky SWAROVSKI jsou něco, co neodmyslitelně patří k naší i vaší tvorbě, a to nejen šperků. Nádherný lesk, precizní broušení a neodolatelné barvy dokázaly rozzářit naše šperky, oblečení i oči. Proto si ani neumíte představit, jak jsme se cítili, když se k nám dostala od SWAROVSKI informace o změně jejich strategie, ve které ukončují veškerý maloobchodní prodej a distribuci komponentů, krystalů a perel určených k maloobchodnímu prodeji. Nebo si to asi představit dokážete, protože věříme, že se teď cítíte to stejné. A určitě máte spoustu otázek, a my se vynasnažíme vám na ně odpovědět.

Co se děje?

Firma SWAROVSKI se rozhodla změnit svoji obchodní strategii a v průběhu roku 2021 postupně přestane distribuovat volné komponenty, krystaly, korálky a perličky pro další maloobchodní prodej. Bude se soustředit na vlastní produkci designových šperků pro své butiky a spolupráce s módními značkami.

Znamená to, že už si u vás nekoupím nic od SWAROVSKI?

Všechno, co máme od SWAROVSKI v nabídce si u nás můžete nadále koupit. Postupně ale budeme některé produkty ukončovat. Velkou část sortimentu jsme umístili do výprodeje a již ho nebudeme doplňovat. Zbytek sortimentu budeme nakupovat a doplňovat do poslední chvíle tak, abyste si stihli udělat případně patřičnou zásobu.

Poslední objednávku doplnění sortimentu můžeme odeslat 31. května a nadále pak budeme SWAROVSKI sortiment jen doprodávat a nebudeme schopni ho už doplnit.

Budu moci SWAROVSKI sortiment dál nakupovat někde jinde?

Ne, tato změna strategie se dotkne úplně všech obchodů, které prodávají volné komponenty SWAROVSKI, a to po celém světě.

Čím můžu SWAROVSKI nahradit?

Přestože se vám teď určitě zdá, že jsou komponenty SWAROVSKI nenahraditelné, naštěstí tomu tak není. Aktuálně jednáme s různými dodavateli alternativních, neméně krásných krystalů, korálků, komponentů a perliček, které vám SWAROVSKI bohatě vynahradí. Jakmile se ujistíme o dostatečné kvalitě a možnostech, tyhle alternativní novinky vám představíme.

Co mám teď dělat?

V první řadě - to chce klid a korálky ;) A pak se běžte pokochat k nám do výprodeje a vyberte si oblíbené unikátní druhy SWAROVSKI, které už brzy budou vzácným nedostatkovým zbožím. Zlevnili jsme tam pro vás více než 2000 produktů! No a pokud budete v příštích dnech váhat, jestli si vzít komponentů SWAROVSKI víc nebo míň (nebo jestli je vůbec vzít), tak doporučujeme je rozhodně vzít a vzít si jich víc. Protože jestli někdy platilo, že kdo dřív příjde, ten víc tvoří, tak je to teď.

CZ_vyprodej_swarovski_clanek

Související články

Dárek ke Dni dětí

Dárek ke Dni dětí

Nakupte ještě dnes a můžete získat sadu akrylových korálků jako dárek ke Dni dětí.

Minerály na míru pro znamení Blíženců

Minerály na míru pro znamení Blíženců

Pojďte si prohlédnout, které minerály se hodí pro znamení Blíženců a jaké mají vlastnosti!

Macramé výzva: rozhovor s ambasadorkou Ivčou

Macramé výzva: rozhovor s ambasadorkou Ivčou

Přečtěte si rozhovor s naší macramé ambasadorkou Ivčou. Povídali jsme si mimo jiné o tom, jak s tvorbou sama začala, kde hledá inspiraci nebo co by vzkázala těm, kteří by chtěli začít.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 401+ recenzí - zobrazit vše

Jaroslava
Neděle, 28. Květen 2023

100%

Jsem spokojená

Dana
Pátek, 26. Květen 2023

100%

Rychlé jednání,dobré zkušenosti s obchodem

Jana
Pátek, 26. Květen 2023

100%

Vše v pořádku a nádherné