5 tipů na tvoření v přírodních barvách

Čtvrtek, 1. září 2022

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v přírodních barvách nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší zářijové tvořivé výzvy!

5 tipů na tvoření v přírodních barvách

Milí tvořivci,

podzim a jeho zemité tóny se bohužel již nezadržitelně blíží, pojďme se na něj připravit v zářijové výzvě, která se ponese v přírodních barvách.

V rámci této výzvy nám můžete můžete ukázat své šperky a dekorace v béžových, hnědých a dalších přírodních tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva kreativní ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Dva se můžou těšit na tvořivý balíček a vítěz měsíce na poukázku 500 Kč na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně dle svého výběru.

Jestli se chcete o těchto barvách dozvědět více, přečtěte si náš specializovaný článek o psychologii hnědé nebo béžové barvy.

Náramek ze záhnědy

Pokud hledáte (skoro) univerzální decentní šperk ke svým podzimním outfitům, náramek ze záhnědy bude jistě tou správnou volbou. Zajímavě zbarvený polotransparentní křemen doplněný o zlaté komponenty Nunn Design se prostě hodí ke všemu!

Originální přáníčko se sušenými květinami

S kraftovým papírem si jde vyhrát na sto způsobů! Jedním z nich je výroba vlastních přáníček a obálek, která jistě každého obdarovaného potěší víc, než to koupené v obchodě. Návod na jednoduché přáníčko se sušenými květinami včetně stylové obálky najdete zde!

Sluchátkožrout - kapsa na sluchátka

Kde zase ty sluchátka jsou? A jak se zvládly v té kapse takhle zamotat? Aby se to už neopakovalo, ušijte si praktickou kapsu na sluchátka podle návodu od Báry Bláhové. Do ní můžete sluchátka uložit tak, že se nezamotají a vy budete moct bez rozmotávacího stresu rovnou zapnout něco k poslechu.

Jesmonite krabička s víčkem

Sluchátka tedy máme nezamotaná a po ruce. Na všechny další drobnosti, šperky nebo třeba korálky se vždycky hodí krabička. Jednu takovou a dokonce ozdobnou a s víčkem, si můžete vyrobit z Jesmonite hmoty podle tohoto návodu.

Nástěnné macramé se střapci

Macramé je trendy! Zútulní každý prostor a samotné tvoření, uzlíkování a motání může být i relaxem. Ještě jste to nezkusili? Vytvořte si tohle nástěnné macramé s dřevěnými korálky a střapci a věříme, že macramé příze a šňůry už jen tak z ruky nedáte!

Určitě ale prozkoumejte celou sekci Návodů a inspirace. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální výtvor v přírodních barvách. Moc se na vaši tvorbu těšíme! <3

Pokud se budete svou tvorbou chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #manumivyzva.

Související články

5 tipů na tvoření v černé barvě

5 tipů na tvoření v černé barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v černé barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší říjnové tvořivé výzvy!

5 tipů na tvoření v modré barvě!

5 tipů na tvoření v modré barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v modré barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší srpnové tvořivé výzvy!

5 tipů na tvoření ve fialové barvě!

5 tipů na tvoření ve fialové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření ve fialové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší červencové tvořivé výzvy!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Věra
Středa, 5. Říjen 2022

100%

Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr zboží.

Kateřina
Pondělí, 3. Říjen 2022

100%

velký výběr, dobré ceny, rychlé doručení

Olga
Pátek, 30. Září 2022

100%

Nakupuji pravidelně, platím dopředu. 100% jistota s kvalitou i dodáním.