Spolupráce

Propagujte Manumi.cz a získejte provizi z každé objednávky

Máte nebo plánujete vlastní blog, projekt nebo jste aktivní na sociálních sítích? Rádi vytváříte a hledáte možnosti, jak si přivydělat i mimo prodej svých výrobků? Příležitost k tomu je právě teď. Manumi.cz přichází s novou formou spolupráce, kterou je affiliate program. Affiliate program je unikátní formou, jak vydělávat peníze. Publisheři jsou vypláceni za propagaci e-shopu pomocí jejich vlastních odkazů.

Co je affiliate program?

Affiliate program je druh partnerského marketingu. Cílem je propagovat a vytvářet prodej produktů a služeb za účelem získání zisku. Tato metoda používá publishery, kteří se zapojují do partnerského programu, aby propagovali e-shop a získali příjmy za každou uskutečněnou koupi prostřednictvím jejich odkazů.

Výhody spolupráce s Manumi.cz

Publikování s manumi.cz má řadu výhod. Český národ s pověstí zlatých ručiček je ideální pro propagování. Manumi.cz nabízí stálou provizi pro publishery, kteří se zapojí do jejich affiliate programu. Nabízí také řadu přizpůsobitelných odkazů a bannerů, které můžete použít k propagaci e-shopu.

Spolupráce s Manumi.cz je jednoduchá

Prvním krokem je vytvoření účtu pro affiliate program. Jakmile je to hotové, můžete začít vydělávat peníze za propagaci e-shopu. Manumi.cz doporučuje použít jejich přizpůsobitelné odkazy a bannery k propagaci e-shopu.

Máte návrh pro jinou formu spolupráce?

Sem s ním! Pokud vás napadl jiná, třeba i lepší forma spolupráce, napište nám. Pokud nám to bude dávat smysl, rádi navážeme dlouhodobou spolupráci, která bude vyhovovat oběma stranám.


Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Alena
Pátek, 12. Duben 2024

100%

Rychlé vyřízení a odeslání objednávky.

Lenka
Středa, 10. Duben 2024

100%

Spolehlivý, rychlý.

Kamila
Úterý, 9. Duben 2024

100%

Velký výběr minerálů, jen bývají někdy nedostupné.