Minerály a polodrahokamy

Minerály a polodrahokamy

Základy a nejčastější dotazy

Objevte jedinečný svět minerálů a tvoření z nich! Drahé kameny a minerály jsou známé svými magickými účinky v jejichž moc věřily již starodávné civilizace. Tyto skazky o podpůrných energiích a léčivé síle minerálů se předávaly z generace na generaci a uchovaly se dodnes. Minerály, nebo také léčivé kameny, se tak staly nedílnou součástí našich životů a ovlivňují je v různých oblastech. My jsme minerálům také propadli, proto jsme pro vás připravili přehledné kategorie, kde najdete ještě více informací a ještě více minerálů, než kdy dřív! Prozkoumejte například atlas minerálů, kde najdete abecedně seřazené minerály a spoustu informací o nich, kategorii minerálů podle znamení horoskopu, minerálů podle čaker nebo minerálů podle jejich legendárních účinků.

Po vybrání těch pravých minerálů, ať už hledáte korálky, zlomky nebo dekorativní krystaly, se můžete pustit do tvoření originálních šperků, doplňků i dekorací z minerálů. Hledáte inspiraci? Podívejte se na náš náš blog pod štítek “Minerály” nebo do sekce Návodů a inspirace, kde najdete více než 700 návodů na šperky a dekorace z minerálů pro začátečníky i pokročilé.

 Ověřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Hana
Pondělí, 26. Únor 2024

100%

Bezproblémová komunikace. Doporučuji. Objednané zboží v pořádku.

Jindřiška
Neděle, 25. Únor 2024

100%

Velmi dobře zabalené. Rychlost poslání.

Miroslava
Pátek, 23. Únor 2024

100%

Z celkového nákupu za 3.300Kč, po odečtení dárkových poukazů v hodnotě 3000,-Kč, nedosáhnete na poštovné zdarma. Takže kupovat dárkové poukazy je NEVÝHODNÉ.