Červencová výzva: Moře a dovolená + 5 nápadů co tvořit

Pondělí, 1. červenec 2024

Zapojte se do červencové výzvy, jejímž tématem je tvoření s motivem moře a dovolené. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Červencová výzva: Moře a dovolená + 5 nápadů co tvořit

Milí tvořivci,

tématem letní červnové výzvy se stává tvorba šperků, doplňků a dekorací s motivem moře a dovolené.

Ať už tvoříte z korálků, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odléváte křišťálovou pryskyřici nebo vosk, modelujete ze samotvrdnoucí hmoty nebo třeba kombinujete více technik - provedení je jen na vás! Důležité je, aby součástí výrobku byly přírodní materiály, jako například oblíbené dřevo nebo minerály.

I v rámci této výzvy nám můžete ukázat svou tvorbu. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se od teď může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

Trocha inspirace ze sekce návodů:

Řetízek na brýle s korálky

Aby neuplavaly, aby nespadly na zem na festivalu, aby nebyly nikde zapomenuté nebo prostě jen aby slušely ještě víc! Vyrobte si stylový řetízek na brýle s korálky, ať už máte jakýkoliv důvod.

Zobrazit celý návod na Řetízek na brýle s korálky >>>

Jesmonite podtácek ve tvaru mušle

Krásný podtácek, který se hodí jako letní doplněk do každého interiéru, si můžete vyrobit z oblíbené Jesmonite hmoty. Vyberte si barvu podle sebe, pomozte si akrylovými barvami nebo doplňte mušli trendy zlatými okraji. Na mušličku pak můžete odkládat svoje šperky, třeba ty z dovolené.

Zobrazit celý návod na Jesmonite podtácek ve tvaru mušle >>>

Perličkový choker

Perly prostě nezkazí žádný outfit! Takže jestli chcete nějaký univerzální šperk, ale nechcete plýtvat místem v zavazadle, takovýhle choker z perliček bude skvělou volbou!

Zobrazit celý návod na Perličkový choker >>>

Svíčka ve tvaru mušle

Ne každou mušli musíte lovit pod hladinou nebo v písku pláže - zkuste si jednu odlít a nechte ji prozářit krásný letní večer v kempu nebo na terase.

Zobrazit celý návod na Svíčku ve tvaru mušle >>>

Ovocné záložky do knížky

Když bude voda (a kamarádi) volat, nenechte se strhnout a založte si rozečtenou stránku... Ať to pak zas půl hodiny nehledáte. Posloužit vám k tomu mohou třeba tyto šťavnaté ovocné záložky z filcu. Vyrobíte si meloun, maracuju nebo něco jiného?

Zobrazit celý návod na Ovocné záložky do knížky >>>

Prohlédněte si také další návody na šperky i dekorace! Fotonávod vás provede tvorbou krok po kroku a v sekci Materiál na výrobu najdete přesně to, co je k jednotlivým projektům potřeba. Takže nebudete muset nic dalšího řešit a můžete se pustit rovnou do tvoření! Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu

Související články

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do květnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s květinovými akcenty. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Dubnová výzva: Příroda + 5 nápadů na tvoření

Dubnová výzva: Příroda + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do dubnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací z přírodních materiálů. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Březnová výzva: Velikonoce + 5 nápadů na tvoření

Březnová výzva: Velikonoce + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do březnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem Velikonoc. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

DAGMAR
Pondělí, 15. Červenec 2024

100%

SPOKOJENOST

Petra
Pondělí, 15. Červenec 2024

100%

Vše OK

Petra
Pátek, 12. Červenec 2024

100%

1.nálup a bylo vše v pořádku