Červnová výzva: Tvoření s dětmi + 5 nápadů co tvořit

Sobota, 1. červen 2024

Zapojte se do červnové výzvy, jejímž tématem je tvoření s dětmi. Tvořte společně nebo nechte tvořit malé šikuly, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Červnová výzva: Tvoření s dětmi + 5 nápadů co tvořit

Milí tvořivci,

tématem červnové výzvy se stává tvorba šperků, doplňků a dekorací společně s dětmi.

Ať už s dětmi tvoříte z korálků, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odléváte křišťálovou pryskyřici nebo vosk, modelujete ze samotvrdnoucí hmoty nebo třeba kombinujete více technik - provedení je jen na vás!

I v rámci této výzvy nám můžete ukázat svou tvorbu. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se od teď může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

Trocha inspirace ze sekce návodů:

Závěs s ptáčky z Moosgummi

Zkombinujte oblíbenou pěnovku moosgummi s nalepovacími očičky a žinylkovými drátky a vytvořte tento originální závěs s ptáčky. Můžete ho pověsit do dětského pokoje nebo třeba do tajné skrýše na zahradě!

Zobrazit celý návod na Závěs s ptáčky z Moosgummi >>>

Dětský závěs se skleněnými korálky

O něco decentnější závěs můžete vyrobit ze směsi skleněných korálků, jejichž barvu můžete zvolit podle toho, zda bude v holčičím nebo chlapeckém pokojíčku. Zavěsit jej můžete na dřevěnou tyčku, kterou můžete dozdobit, aby ladila ke korálkům nebo klidně na klacík, který najdete na výletě.

Zobrazit celý návod na Dětský závěs se skleněnými korálky >>>

Klíčenka ze smršťovací fólie

Se smršťovací fólií je vždycky legrace! Můžete si vybrat různé druhy fólií, včetně těch, na které je možné vytisknout fotografii nebo těch, co svítí ve tmě. Můžete na ní ale nakreslit oblíbený motiv. Co takhle si nakreslit klíčenky navzájem? :)

Zobrazit celý návod na Klíčenku ze smršťovací fólie >>>

Dětský lapač snů

Vyrobte si vlastní lapač snů! Nemusí být s pírky a drahými kameny, lapá přece dětské sny, tak může být trochu hravější. Nebojte se zkombinovat například dřevěné korálky, malované špachtle a háčkovací přízi.

Zobrazit celý návod na Dětský lapač snů >>>

Duhy pro radost

Papírové duhy, které vycházejí z nadýchaných mráčků se budou v dětském pokojíčku vyjímat. Co si takhle udělat závod, kdo jich zvládne vytvořit víc?

Zobrazit celý návod na Duhy pro radost >>>

Prohlédněte si také další návody na šperky i dekorace! Fotonávod vás provede tvorbou krok po kroku a v sekci Materiál na výrobu najdete přesně to, co je k jednotlivým projektům potřeba. Takže nebudete muset nic dalšího řešit a můžete se pustit rovnou do tvoření! Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodmanumi

Související články

Návody na DIY doplňky na festival pro dokonalý outfit

Návody na DIY doplňky na festival pro dokonalý outfit

Dotvořte si originální festivalový outfit, se kterým budete za hvězdu! Připravili jsme pro vás 5 návodů například na trendy náramky, body chain nebo řetěz na botu. Prohlédněte si je hned teď!

7 DIY návodů na šperky a dekorace pro dokonalou relaxaci

7 DIY návodů na šperky a dekorace pro dokonalou relaxaci

Objevte relaxační kouzlo tvoření! Přinášíme vám jednoduché návody na šperky a dekorace s motivy relaxace a meditace, které si můžete vytvořit nejen v rámci Týdne jógy. Na konci článku najdete také tipy na dárky a sady k tvoření. Vytvořte si vlastní harmonické prostředí pomocí kterého můžete snadno dosáhnout vnitřního klidu a rovnováhy.

Vytvořte si originální DIY vzpomínku na svatbu

Vytvořte si originální DIY vzpomínku na svatbu

Prohlédněte si 5 návodů například na girlandu s fotografiemi, macramé nástěnku nebo roztomilý rámeček ze zažehlovacích korálků na fotografie či polaroidy a pusťte se do vzpomínkového svatebního tvoření ještě dnes!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Jitka
Úterý, 25. Červen 2024

100%

Jsem vždy spokojená, velký výběr, dobré ceny.

Pavlína
Pondělí, 24. Červen 2024

100%

Nakupuji opakovaně. Někdy se stává, že sortiment, který potřebuji, je delší dobu vyprodán. Komunikace, doručení, vstřícnost, ochota, vše jinak výborné.

Jasnena
Pondělí, 24. Červen 2024

100%

Všechno v pořádku