Dubnová výzva: Příroda + 5 nápadů na tvoření

Pondělí, 1. duben 2024

Zapojte se do dubnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací z přírodních materiálů. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Dubnová výzva: Příroda + 5 nápadů na tvoření

Milí tvořivci,

tématem dubnová výzvy se stává tvorba šperků, doplňků a dekorací z přírodních materiálů.

Ať už tvoříte z korálků, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odléváte křišťálovou pryskyřici nebo vosk, modelujete ze samotvrdnoucí hmoty nebo třeba kombinujete více technik - provedení je jen na vás! Důležité je, aby součástí výrobku byly přírodní materiály, jako například oblíbené dřevo nebo minerály.

I v rámci této výzvy nám můžete ukázat svou tvorbu. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Vítěz měsíce se od teď může těšit na poukázku na 1 000 Kč, pro druhé místo máme připravenou poukázku na 500 Kč a pro třetí místo 200 Kč. Poukazy můžete uplatnit na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně.

Trocha inspirace ze sekce návodů:

Závěs z dřevěných korálků

Chcete si trochu zútulnit zeď u vás doma, ale zase se nechcete zatím pouštět do macramé? Tento závěs z dřevěných korálků je možná řešení právě pro vás!

Náramek se zlomky z minerálů

Vytvořte si originální náramek ze zlomků minerálů a směsi korálků! Korálky i zlomky za sebe můžete navlést podle své fantazie a žádný náramek proto nebude stejný!

Stojánek na fotky z minerálu

Originální stojánky z drátku a surových minerálů se budou vyjímat doma na poličce, v práci na stole i kdekoliv jinde, kde si chcete vystavit vzpomínky na oblíbených fotografiích!

Korálková duha

Tato korálková duha se bude vyjímat na zdi v obývacím pokoji i v dětském pokoji nad postýlkou. A samozřejmě nemusíte zůstávat jen u přírodních barev! Můžete ji vyrobit také z barevných dřevěných korálků nebo ty přírodní dozdobit například barvami a fixy.

Macramé dekorační závěs s minerálem

Zkuste propojit surový minerál a macramé tvorbu v této drobné, avšak efektní dekoraci. Můžete si vybrat ze široké nabídky surových minerálů v různých velikostech a do tapiserie jich přidat klidně více, než jen jeden velký!

Přírodu do tvoření najdete u Manumi 

Jak můžete vidět v návodech výše, na našem e-ehopu najdete spoustu přírodních materiálů, se kterými můžete dále tvořit. Za zmínku stojí sušené květiny, které se hodí nejen do svíček, mýdel nebo na zdobení různých záložek, scrapbooků, ale také třeba do věnců nebo na macramé tvoření. Tam se konec konců hodí také magické surové minerály, které můžete různě oplétat nebo jejich krásu a sílu prostě jen vystavit doma na poličku. Snad nejčastějším doplňkem pro tvoření s přírodními akcenty je však dřevo. vybrat si můžete z dřevěných korálků (včetně těch z exotického dřeva), základů na macramé nebo spousty dalších dřevěných předmětů určených k dalšímu dozdobení.

Prohlédněte si také další návody na šperky i dekorace! Fotonávod vás provede tvorbou krok po kroku a v sekci Materiál na výrobu najdete přesně to, co je k jednotlivým projektům potřeba. Takže nebudete muset nic dalšího řešit a můžete se pustit rovnou do tvoření! Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodmanumi

Související články

Březnová výzva: Velikonoce + 5 nápadů na tvoření

Březnová výzva: Velikonoce + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do březnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem Velikonoc. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Únorová výzva: Láska + 5 nápadů na tvoření

Únorová výzva: Láska + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do únorové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem lásky. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Lednová výzva: Zima + 5 nápadů na tvoření

Lednová výzva: Zima + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do lednové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem zimy. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč! 

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Milena
Pátek, 19. Duben 2024

100%

Krásne koralky, veľká spokojnosť

Katarina
Čtvrtek, 18. Duben 2024

100%

Fantasticky obchod!

Alena
Pátek, 12. Duben 2024

100%

Rychlé vyřízení a odeslání objednávky.