Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48196 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48264 |
| Provedení | mix barev |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 ks žinylkových klubíček (10 x 65 m) |
| Číslo zboží | 49870 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49949 |
| Provedení | ecru |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49961 |
| Provedení | neonově oranžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49969 |
| Provedení | šedé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49972 |
| Provedení | v barvě nugátu |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49975 |
| Provedení | v barvě máty |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49980 |
| Provedení | modrošedé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49982 |
| Provedení | modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49985 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49986 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49991 |
| Provedení | světle růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49992 |
| Provedení | světle růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49993 |
| Provedení | v barvě vanilky |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49995 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49997 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50257 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50258 |
| Provedení | modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50261 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)