Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | v barvě slonové kosti |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50580 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50581 |
| Provedení | starorůžové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50582 |
| Provedení | šalvějové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50584 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50585 |
| Provedení | v barvě cappuccino |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50586 |
| Provedení | v barvě mokka |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50587 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50588 |
| Provedení | v odstínech růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50591 |
| Provedení | pastelové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50592 |
| Provedení | v odstínech fialové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50594 |
| Provedení | vánoční barvy |
| Velikost | 3 mm |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 100 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50595 |
| Provedení | bílé svítící ve tmě |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 60 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 |
| Číslo zboží | 50578 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50577 |
| Provedení | béžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50576 |
| Provedení | světle růžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50574 |
| Provedení | starorůžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50573 |
| Provedení | levandulové fialové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50572 |
| Provedení | šedo-modré |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50570 |
| Provedení | tmavě tyrkysové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50569 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)