Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 1,5 mm |
| Materiál | běžný kov, bambus |
| Doplňující info | šířka háčku je 1,5 mm |
| Číslo zboží | 50365 |
| Velikost | 1,75 mm |
| Materiál | běžný kov, bambus |
| Doplňující info | šířka háčku je 1,75 mm |
| Číslo zboží | 50366 |
| Velikost | 2 mm |
| Materiál | běžný kov, bambus |
| Doplňující info | šířka háčku je 2 mm |
| Číslo zboží | 50367 |
| Velikost | 3 mm |
| Materiál | běžný kov, bambus |
| Doplňující info | šířka háčku je 3 mm |
| Číslo zboží | 50368 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | 2,5 - 6 mm |
| Materiál | běžný kov, plast |
| Doplňující info | sada obsahuje uzavíratelné pouzdro, nůžky a háčky se šířkou háčků: 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm, 5,5 mm a 6 mm. |
| Číslo zboží | 50369 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 2,5 - 6 mm |
| Materiál | běžný kov, plast |
| Doplňující info | šířky jednotlivých háčků jsou 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm, 5,5 mm a 6 mm |
| Číslo zboží | 50388 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 7 mm |
| Materiál | hliník |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 50667 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | hliník |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 51428 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | hliník |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 51429 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 45803 |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | bambus |
| Doplňující info | šířka háčku je 5 mm |
| Číslo zboží | 45804 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 2 mm |
| Materiál | hliník |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 50068 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | hliník |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 51427 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)