Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutHobby dráty ve velkém návinu 50 g jsou vhodné pro rozsáhlejší projekty s větší spotřebou materiálu. Naše kvalitní nerezové, měděné, mosazné i postříbřené dráty jsou měkké a dobře tvarovatelné. Díky svým vlastnostem a kvalitnímu zpracování jsou vhodné pro modelářství, drátování, floristiku, bižuterní drátkování, wire wrapping, pájení nebo různé jiné DIY projekty. Dráty nedoporučujeme pro tvorbu bižuterních komponentů a drátěných základů vánočních hvězd. Při práci s dráty se vám mohou hodit drátovací podložky nebo bižuterní kleště.
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 35 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12374 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 24 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12375 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 8 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12379 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 20 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12384 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,7 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 15 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12385 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 12 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12386 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 200 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12389 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,7 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 17 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12394 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 13 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12395 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 8 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12397 |
| Provedení | stříbrné |
| Velikost | 0,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 170 m, drát má měděné jádro a je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12398 |
| Provedení | stříbrné |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 20 m, drát má měděné jádro a je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12401 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,9 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 10 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12378 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,9 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 9 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12387 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,9 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 10 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12396 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 95 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12372 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 52 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12373 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,7 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 17 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12376 |
| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 13 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12377 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 180 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12380 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)