Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42333 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42334 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42336 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42337 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42338 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 1,8 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42339 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42340 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 18 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42341 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42335 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42342 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)