Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 80x80x30mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49560 |
| Velikost | 120 x 120 x 12 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49566 |
| Velikost | 70 x 50 x 105 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49569 |
| Provedení | Brick red |
| Hmotnost | 2500 + 500 g |
| Doplňující info | sada obsahuje práškový základ 2,5 kg a tekutinu AC730 0,5 kg |
| Číslo zboží | 50059 |
| Provedení | béžové |
| Hmotnost | 200 g |
| Doplňující info | tekuté barvivo pro Jesmonite hmotu AC100 a AC730 |
| Číslo zboží | 46170 |
| Velikost | 160 x 140 x 35 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47785 |
| Velikost | 170 x 140 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47787 |
| Velikost | 235 x 170 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47790 |
| Provedení | lesklé |
| Objem | 150 ml |
| Doplňující info | lak ve spreji pro zvýšení ochrany proti vnějším vlivům |
| Číslo zboží | 49284 |
| Provedení | akryl |
| Velikost | 70 x 70 x 30 mm |
| Materiál | akryl |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49575 |
| Velikost | 300 x 200 x 35 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49576 |
| Provedení | rezově hnědé |
| Hmotnost | 350 g |
| Doplňující info | pasta pro imitaci rezového vzhledu v hnědých tónech |
| Číslo zboží | 50182 |
| Provedení | šedé |
| Hmotnost | 350 g |
| Doplňující info | pasta pro povrchový betonový vzhled ve světle šedé barvě |
| Číslo zboží | 50183 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)