Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | v barvě mokka |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50587 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50588 |
| Provedení | v odstínech růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50591 |
| Provedení | pastelové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50592 |
| Provedení | v odstínech fialové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50594 |
| Velikost | 335 x 355 x 1 mm |
| Materiál | plast |
| Doplňující info | kabelka s klopou |
| Číslo zboží | 50616 |
| Velikost | 415 x 455 x 1,5 mm |
| Materiál | plast |
| Doplňující info | kabelka s klopou |
| Číslo zboží | 50617 |
| Velikost | 505 x 530 x 1,5 mm |
| Materiál | plast |
| Doplňující info | kabelka s klopou |
| Číslo zboží | 50618 |
| Provedení | v barvě světlého růžového zlata |
| Velikost | 41 x 29 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Číslo zboží | 50619 |
| Provedení | v barvě platiny |
| Velikost | 41 x 29 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Číslo zboží | 50620 |
| Provedení | v barvě světlého růžového zlata |
| Velikost | 19 x 19 x 5,5 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Číslo zboží | 50621 |
| Provedení | v barvě platiny |
| Velikost | 19 x 19 x 5,5 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Číslo zboží | 50622 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě platiny |
| Velikost | 33 x 13 mm |
| Číslo zboží | 44267 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě platiny |
| Velikost | 39 x 17 mm |
| Číslo zboží | 44268 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě platiny |
| Velikost | 46 x 38 mm |
| Číslo zboží | 46353 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 26 x 58 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Číslo zboží | 50623 |
| Provedení | v barvě platiny |
| Velikost | 26 x 58 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Číslo zboží | 50624 |
| Provedení | modré |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51700 |
| Provedení | v barvě čokolády |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51702 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51486 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)