Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKojící korále jsou vyrobeny z 100% bezpečného potravinářského silikonu, který se používá například na pečící formy. Často však mohou být vyrobeny i ze dřeva, například z tvrdého bukového dřeva, které se snadno neopotřebuje. Kojící korále pomáhají maminkám při kojení zabavit své miminko, které občas nemusí chtít pít nebo rádo maminku štípe nebo tahá za vlasy. Takto může miminko tahat za barevné korálky. Díky kvalitnímu materiálu může miminko, za přítomnosti maminky, strkat korále i do pusy, a stimulovat si tak dásně. Což pomůže k rychlejšímu průřezu zoubků a zmírnění bolesti. Díky tomu se jim také říká kousací nebo nosící korále.
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43538 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43539 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43543 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43544 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43548 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43558 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43566 |
| Provedení | světle béžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43567 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43568 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43574 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43579 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43583 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43585 |
| Provedení | bílé s černým tečkováním |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43588 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43592 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43597 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43598 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43599 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43600 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43610 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)