Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | krémový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-14413) |
| Číslo zboží | 39286 |
| Provedení | světle hnědé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (13020) |
| Číslo zboží | 39463 |
| Provedení | krémový mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-14413) |
| Číslo zboží | 39464 |
| Provedení | krémová |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-70411) |
| Číslo zboží | 39465 |
| Provedení | krémový mramor |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-14413) |
| Číslo zboží | 39603 |
| Provedení | krémová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-70411) |
| Číslo zboží | 39604 |
| Provedení | odstíny béžové barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 100 ks |
| Číslo zboží | 49826 |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50469 |
| Provedení | Galvanized Semi-Frosted Muscat |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1155 |
| Číslo zboží | 41313 |
| Provedení | 24K Lined Cream |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-230 |
| Číslo zboží | 41314 |
| Provedení | Opaque Bisque White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1490 |
| Číslo zboží | 41322 |
| Provedení | Silver-Lined Milky White |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-2100 |
| Číslo zboží | 41494 |
| Provedení | Ceylon Light Ivory |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-147 |
| Číslo zboží | 41495 |
| Provedení | Opaque-Lustered Dark Beige |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-123D |
| Číslo zboží | 41560 |
| Provedení | Opaque-Frosted Light Beige |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-51F |
| Číslo zboží | 41604 |
| Provedení | Opaque-Lustered Light Beige |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-123 |
| Číslo zboží | 41607 |
| Provedení | Opaque-Lustered Light Beige |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-123 |
| Číslo zboží | 41990 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51337 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13020 |
| Číslo zboží | 38381 |
| Provedení | matně béžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13020-84010 |
| Číslo zboží | 38382 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)