Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39163 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39164 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-70402) |
| Číslo zboží | 39165 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-24001) |
| Číslo zboží | 39166 |
| Provedení | mléčně bílý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-14400) |
| Číslo zboží | 39167 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-70402) |
| Číslo zboží | 39345 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-24001) |
| Číslo zboží | 39346 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39522 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39523 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 38784 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 38785 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 38786 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38787 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38788 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15x8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 39642 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 42379 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39156 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14086 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50389 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50390 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)