Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | bronzové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-15780) |
| Číslo zboží | 39300 |
| Provedení | zlatohnědá |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-90215) |
| Číslo zboží | 39475 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39492 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39124 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Champagne |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1834 |
| Číslo zboží | 41298 |
| Provedení | Galvanized Semi-Frosted Champagne |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1152 |
| Číslo zboží | 41325 |
| Provedení | Bronze |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-221 |
| Číslo zboží | 41567 |
| Provedení | Frosted Bronze |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-221F |
| Číslo zboží | 41571 |
| Provedení | Dark Bronze |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-222 |
| Číslo zboží | 41671 |
| Provedení | Bronze |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-221 |
| Číslo zboží | 41790 |
| Provedení | Bronze |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-221 |
| Číslo zboží | 41934 |
| Provedení | Bronze |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-221 |
| Číslo zboží | 42011 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-14415 |
| Číslo zboží | 40037 |
| Provedení | Antique Bronze |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-223 |
| Číslo zboží | 41936 |
| Provedení | Frosted Bronze |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-221F |
| Číslo zboží | 41937 |
| Provedení | Dark Bronze |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-222 |
| Číslo zboží | 41939 |
| Provedení | Dark Bronze |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-222 |
| Číslo zboží | 41976 |
| Provedení | Bronze |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-221 |
| Číslo zboží | 41977 |
| Provedení | černé s bronzovým mramorováním |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-14215) |
| Číslo zboží | 39332 |
| Provedení | Galvanized Champagne |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-433 |
| Číslo zboží | 41326 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)