Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-27001) |
| Číslo zboží | 39329 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39334 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39336 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39473 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-29536) |
| Číslo zboží | 39504 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27001) |
| Číslo zboží | 39510 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39514 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39515 |
| Provedení | černé s kovovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27105) |
| Číslo zboží | 39633 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39634 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39118 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39123 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 39143 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 40049 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14095 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 42388 |
| Provedení | bílé, černé, červené, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50464 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13678 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14354 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16136 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)