Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | hematit |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-14400) |
| Číslo zboží | 39328 |
| Provedení | hematit |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14400) |
| Číslo zboží | 39509 |
| Provedení | hematit |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 38875 |
| Provedení | Hematit |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 26050 |
| Provedení | Hematit |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 26055 |
| Provedení | Metallic Dark Steel |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-026 |
| Číslo zboží | 41287 |
| Provedení | Metallic Hematite |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TTR-11-81 |
| Číslo zboží | 41826 |
| Provedení | Metallic Hematite |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-81 |
| Číslo zboží | 41949 |
| Provedení | Metallic Hematite |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-81 |
| Číslo zboží | 41979 |
| Provedení | Metallic Hematite |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-81 |
| Číslo zboží | 42019 |
| Provedení | Metallic Iris-Brown |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = 550ks |
| Kód výrobce | TB-01-83 |
| Číslo zboží | 42059 |
| Provedení | Hematit |
| Velikost | 1/0 6,6 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 48553 |
| Provedení | hematitové |
| Velikost | 7/0 (3,2 - 3,7mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Číslo zboží | 50520 |
| Provedení | Metallic Hematite |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 500ks |
| Kód výrobce | TN-11-81 |
| Číslo zboží | 42046 |
| Provedení | Gunmetal |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-001 |
| Číslo zboží | 41286 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)