Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Silver-Lined Light Topaz |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-22 |
| Číslo zboží | 42007 |
| Provedení | Ocha-Bronze Mix |
| Velikost | mix |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TX-01-3205 |
| Číslo zboží | 42079 |
| Provedení | čiré, hnědé s AB pokovením |
| Velikost | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 48547 |
| Provedení | lesklé hnědé |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 50509 |
| Provedení | lesklé hnědé |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 50511 |
| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 25g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14863 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13020 |
| Číslo zboží | 38381 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13020 |
| Číslo zboží | 38425 |
| Provedení | tmavě béžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 13080 |
| Číslo zboží | 38455 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 38862 |
| Provedení | tmavě hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-24107) |
| Číslo zboží | 39311 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 15x8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 39653 |
| Provedení | Gilded Marble Red |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-1708 |
| Číslo zboží | 41658 |
| Provedení | PermaFinish-Matte Galvanized Brick Red |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF564F |
| Číslo zboží | 41672 |
| Provedení | Gold-Lined Frosted Black Diamond |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-999F |
| Číslo zboží | 41803 |
| Provedení | Opaque Terra Cotta |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-46L |
| Číslo zboží | 41941 |
| Provedení | Gold-Lustered Montana Blue |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-204 |
| Číslo zboží | 42010 |
| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39212 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39294 |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50469 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)