Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle modré |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31164 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31165 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31169 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31172 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31174 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31177 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31184 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31189 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31192 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34604 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34605 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34606 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34607 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34609 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34610 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34611 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34612 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34614 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34615 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34617 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)