Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50720) |
| Číslo zboží | 39220 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60210-28701) |
| Číslo zboží | 39227 |
| Provedení | perlová tyrkysová |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-77060) |
| Číslo zboží | 39228 |
| Provedení | modré se zlatými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60150-22701) |
| Číslo zboží | 39231 |
| Provedení | tyrkysový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-91501) |
| Číslo zboží | 39237 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50720) |
| Číslo zboží | 39401 |
| Provedení | mentolová |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-29569) |
| Číslo zboží | 39407 |
| Provedení | perlová tyrkysová |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77060) |
| Číslo zboží | 39409 |
| Provedení | tyrkysový mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (63150-86800) |
| Číslo zboží | 39411 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50720) |
| Číslo zboží | 39565 |
| Provedení | perlová tyrkysová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77060) |
| Číslo zboží | 39569 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44294 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44295 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44296 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 42384 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14091 |
| Provedení | tyrkysové s listrem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51720 |
| Provedení | čiré s tyrkysovým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51721 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13668 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13708 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)