Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39159 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39161 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39164 |
| Provedení | žluté s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (80120-28701) |
| Číslo zboží | 39170 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39181 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39197 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080-22201) |
| Číslo zboží | 39198 |
| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39212 |
| Provedení | zelená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50730-28701) |
| Číslo zboží | 39221 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60210-28701) |
| Číslo zboží | 39227 |
| Provedení | zelená s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21455) |
| Číslo zboží | 39238 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60020-28701) |
| Číslo zboží | 39242 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (30030-28701) |
| Číslo zboží | 39246 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (30080-28701) |
| Číslo zboží | 39252 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39257 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60040-28101) |
| Číslo zboží | 39262 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (20060-28701) |
| Číslo zboží | 39269 |
| Provedení | tmavě modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (30330-28701) |
| Číslo zboží | 39321 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 1000 g |
| Číslo zboží | 41454 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39339 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)