Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | žluté s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (80120-28701) |
| Číslo zboží | 39170 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (80020) |
| Číslo zboží | 39348 |
| Provedení | zelenožlutá |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-29535) |
| Číslo zboží | 39395 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (83120) |
| Číslo zboží | 39528 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50392 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50393 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50394 |
| Provedení | matné žluté se zlatým průtahem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51707 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13660 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13700 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14037 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14038 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 14039 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14346 |
| Provedení | odstíny žluté barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16129 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 18063 |
| Provedení | mix transparentních barev |
| Velikost | 2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 22055 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31154 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31174 |
| Provedení | žluté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34975 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)