Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 30 korálků |
| Číslo zboží | 37900 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 22 korálků |
| Číslo zboží | 37907 |
| Provedení | Lined Crystal Yellow Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-233 |
| Číslo zboží | 41303 |
| Provedení | Silk Inside Dyed Sun Glow |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1855 |
| Číslo zboží | 41304 |
| Provedení | Mix Tropical Heat |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9108 |
| Číslo zboží | 41310 |
| Provedení | 24K Lined Cream |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-230 |
| Číslo zboží | 41314 |
| Provedení | Opaque Dandelion |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-42 |
| Číslo zboží | 41498 |
| Provedení | Silver-Lined Light Topaz |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-22 |
| Číslo zboží | 41558 |
| Provedení | Opaque-Lustered Dark Beige |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-123D |
| Číslo zboží | 41560 |
| Provedení | Opaque Dandelion |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-42 |
| Číslo zboží | 41613 |
| Provedení | Opaque Sunshine |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-42B |
| Číslo zboží | 41614 |
| Provedení | Glow In The Dark-Pink/Yellow Green |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-2720 |
| Číslo zboží | 41679 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 50527 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | žluté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13914 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 14040 |
| Provedení | transparentní žluté |
| Velikost | 10/0 (2,2-2,4 m |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 1350ks |
| Číslo zboží | 14365 |
| Provedení | transparentní žluté |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 620ks |
| Číslo zboží | 14373 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Milky Light Topaz |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF2110 |
| Číslo zboží | 41784 |
| Provedení | Opaque Sunshine |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-42B |
| Číslo zboží | 41854 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)