Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tmavě hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-24107) |
| Číslo zboží | 39311 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77058) |
| Číslo zboží | 39396 |
| Provedení | tyrkysová se zlatými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-69266) |
| Číslo zboží | 39412 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (34010) |
| Číslo zboží | 39427 |
| Provedení | světle zelený mramor |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54200-14400) |
| Číslo zboží | 39558 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54220) |
| Číslo zboží | 39567 |
| Provedení | modré s bílou a černou kresbou |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (26307) |
| Číslo zboží | 39586 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (13510) |
| Číslo zboží | 39617 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39162 |
| Provedení | růžový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100-14400) |
| Číslo zboží | 39182 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90100) |
| Číslo zboží | 39199 |
| Provedení | mléčná tyrkysová |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (61100) |
| Číslo zboží | 39223 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (54220) |
| Číslo zboží | 39224 |
| Provedení | zelené s černou kresbou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (26507) |
| Číslo zboží | 39234 |
| Provedení | fialový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-15926) |
| Číslo zboží | 39282 |
| Provedení | zlatá |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-K0171) |
| Číslo zboží | 39290 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39294 |
| Provedení | čiré se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-27001) |
| Číslo zboží | 39325 |
| Provedení | stříbrná |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-27000) |
| Číslo zboží | 39326 |
| Provedení | černý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-86800) |
| Číslo zboží | 39330 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)