Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré s měděným leskem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-27101) |
| Číslo zboží | 39482 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28101) |
| Číslo zboží | 39503 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39519 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39521 |
| Provedení | neonově růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-25123) |
| Číslo zboží | 39533 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39537 |
| Provedení | čiré s měděným leskem |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-27101) |
| Číslo zboží | 39613 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39119 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-00000) |
| Číslo zboží | 39134 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 40048 |
| Provedení | růžový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100-14400) |
| Číslo zboží | 39182 |
| Provedení | fialový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-15926) |
| Číslo zboží | 39282 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (08701) |
| Číslo zboží | 39357 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (71200) |
| Číslo zboží | 39358 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39360 |
| Provedení | lososová |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (71010-14400) |
| Číslo zboží | 39361 |
| Provedení | fialová s kovovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-K2703) |
| Číslo zboží | 39366 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70350) |
| Číslo zboží | 39373 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (71200) |
| Číslo zboží | 39535 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100) |
| Číslo zboží | 39536 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)