Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelená s kovovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21455) |
| Číslo zboží | 39145 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39146 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 40048 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 40050 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 25g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14859 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 25g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14862 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50 - 100ks |
| Kód výrobce | 90030 |
| Číslo zboží | 37097 |
| Provedení | šedé s bílou a černou kresbou |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (26107) |
| Číslo zboží | 39502 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28771) |
| Číslo zboží | 39637 |
| Provedení | světle zelené s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50230-28701) |
| Číslo zboží | 39207 |
| Provedení | fialová s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21495) |
| Číslo zboží | 39273 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-28771) |
| Číslo zboží | 39337 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39360 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (60020-28701) |
| Číslo zboží | 39423 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39524 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39548 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39635 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39122 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50 - 100ks |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 37093 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50 - 100ks |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 37112 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)