Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | fialová se zlatými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-69260) |
| Číslo zboží | 39192 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (20210-28701) |
| Číslo zboží | 39240 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39257 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (20060-28701) |
| Číslo zboží | 39269 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23030) |
| Číslo zboží | 39271 |
| Provedení | světle fialové s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20210-28701) |
| Číslo zboží | 39419 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39436 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20020) |
| Číslo zboží | 39444 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20060) |
| Číslo zboží | 39446 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20060-28701) |
| Číslo zboží | 39447 |
| Provedení | čiré s fialovým průtahem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-44828) |
| Číslo zboží | 39457 |
| Provedení | fialový mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (03000-15926) |
| Číslo zboží | 39461 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20300) |
| Číslo zboží | 39590 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20020) |
| Číslo zboží | 39591 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20060) |
| Číslo zboží | 39592 |
| Provedení | čiré s fialovým průtahem |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-44828) |
| Číslo zboží | 39598 |
| Provedení | fialová s kovovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21495) |
| Číslo zboží | 39144 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20040-00000) |
| Číslo zboží | 39148 |
| Provedení | fialová s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21495) |
| Číslo zboží | 39273 |
| Provedení | fialový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-15926) |
| Číslo zboží | 39282 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)