Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39212 |
| Provedení | zlatohnědá |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-90215) |
| Číslo zboží | 39296 |
| Provedení | růžovo zlatý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-91011) |
| Číslo zboží | 39299 |
| Provedení | hnědé s bílou a černou kresbou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (26117) |
| Číslo zboží | 39309 |
| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39393 |
| Provedení | světle hnědé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (13020) |
| Číslo zboží | 39463 |
| Provedení | metalická hnědá |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77056) |
| Číslo zboží | 39472 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39473 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (13630) |
| Číslo zboží | 39488 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39492 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39124 |
| Provedení | tmavě hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-24107) |
| Číslo zboží | 39311 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (13510) |
| Číslo zboží | 39617 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39294 |
| Provedení | metalická hnědá |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77057) |
| Číslo zboží | 39476 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)