Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39158 |
| Provedení | matný krystal |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-84110) |
| Číslo zboží | 39160 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39163 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39164 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-70402) |
| Číslo zboží | 39165 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-24001) |
| Číslo zboží | 39166 |
| Provedení | mléčně bílý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-14400) |
| Číslo zboží | 39167 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-81800) |
| Číslo zboží | 39168 |
| Provedení | neonově růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-25123) |
| Číslo zboží | 39177 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (08701) |
| Číslo zboží | 39178 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (71200) |
| Číslo zboží | 39179 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100) |
| Číslo zboží | 39180 |
| Provedení | růžový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03040-15495) |
| Číslo zboží | 39183 |
| Provedení | čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-44877) |
| Číslo zboží | 39186 |
| Provedení | růžové s bílou kresbou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (06708) |
| Číslo zboží | 39187 |
| Provedení | fialová se zlatými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-69260) |
| Číslo zboží | 39192 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90250 |
| Číslo zboží | 39195 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080 |
| Číslo zboží | 39196 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (93200) |
| Číslo zboží | 39203 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50230) |
| Číslo zboží | 39206 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)